Każda Gospodyni posiada swój fartuszek: w groszki, śnieżnobiały z falbanką, w czerwoną lub niebieską krateczkę, z haftem. Bez względu na wzór można z całą pewnością stwierdzić, iż stanowi prawdziwą wizytówkę właścicielki! Ponieważ fartuszek jest jedną z najważniejszych części garderoby prawdziwej Gospodyni, Redakcja kwartalnika „mojaWieś” oraz portalu „mojeKGW.pl” ogłosiła konkurs dla wszystkich miłośniczek szycia!

Nowy ogólnopolski konkurs „Fartuszek jakiego jeszcze nie było”, ma za zadanie zainspirować kobiety do stworzenia wyjątkowego fartuszka dla gospodyni, w którym poczuję się naprawdę wyjątkowo! Zgłoszenia mogą nadsyłać uczestniczki z całej Polski. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy uszyć ręcznie lub na maszynie wyjątkowy fartuszek dla gospodyni. Tak przygotowane zgłoszenie należy przesłać na adres Redakcji.

Dla zwycięzców organizatorzy przygotowali specjalne nagrody związane z tematyką szycia. Twórcy najoryginalniejszego fartuszka otrzymają nagrodę główna w postaci maszyny do szycia JUKI oraz skorzystają z profesjonalnych warsztatów z szycia. Dodatkowo 5 wyróżnionych laureatów będzie mogło wziąć udział w tych wyjątkowych szkoleniach.

Przed Komisją konkursową czeka nie lada zadanie – już teraz Redakcja przymierza nadesłane fartuszki. Dziękujemy za pierwsze nadesłane zgłoszenia. Fartuszki zachwycają pomysłowością, kolorami oraz ciekawymi dodatkami. To kolejny konkurs, w którym Wasze umiejętności bronią się bez słów. Na zgłoszenia czekamy do 15 maja 2017 r., dlatego jest to możliwość do przygotowania naprawdę wyjątkowego fartuszka Gospodyni i pochwalenia się swoim talentem.

Fartuszek może być uszyty ręcznie czy też na maszynie (mile widziane są oryginalne rozwiązania dotyczące kroju oraz funkcji fartuszka).

Więcej informacji tutaj

Fartuszki