Uwaga! Uwaga! Nowe konkursy!
Kto chciałby wybrać się na koncert Anity Lipnickiej w Konarzewie? Miejsce: Gmina Dopiewo, sala koncertowa w CRK - 15 września 2017 r., godz. 19:30  Wystarczy  do nas zadzwonić + - o podanej godzinie.  Padnie pytanie. Będzie trzeba odpowiedzieć na nie!  Jeśli lubicie Anitę Lipnicką i słyszeliście o akcji Gminy Dopiewo „Bądź GIT z PIT”z odpowiedzią nie powinniście mieć trudności. Dzwońcie!  Podwójne wejściówki mogą być Wasze! Codziennie wejściówki rozdajemy o innej godzinie.

Bądźcie czujni.  Warto śledzić nasz fb, gdzie na bieżąco podajemy informacje, kiedy warto do nas zadzwonić.

Dzwońcie pod numer telefonu: 512 465 109

 • w poniedziałek 11 września - czekamy na Wasze telefony między 14:30 a 16:30.
 • w piątek 8 września 2017 r. - jak najbliżej godzin: 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00. Uwaga! To już tydzień przed koncertem. Wszystko się może zdarzyć. Powodzenia!
 • w czwartek 7 września 2017 r. między 10:00 a 11:00
 • w środę 6 wrześnie 2017 r.  miedzy 11:00 a 12:00
 • we wtorek 5 września - około 12:00

Weź udział w konkursie i wygraj bilety!

Konkurs poniższy zakończyliśmy  31 sierpnia 2017 r.  :)
 

Zapraszamy mieszkańców Gminy Dopiewo do udziału w konkursie, w którym mamy do rozdania 100 podwójnych wejściówek na koncert Anity Lipnickiej z zespołem The Hats. Koncert odbywa się w ramach akcji „Bądźmy GIT z PIT!”. Zrób sobie selfie w wyjątkowym miejscu Gminy Dopiewo, skreśl kilka słów i wygraj. Szczegóły w regulaminie poniżej.

W sierpniowym „Czasie Dopiewa” ukaże się rozmowa z Anitą Lipnicką: „Anita i Kapelusze”, której fragmenty publikujemy przedpremierowo na dopiewo.pl .
Anita Lipnicka zaśpiewa w Konarzewie
Miała Pani szczęście wyśpiewać mnóstwo przebojów. Wiele z nich weszło do kanonu polskiej piosenki. Jaka będzie Pani artystyczna przyszłość? 

- Żyję z dnia na dzień i od płyty do płyty. Nie jestem w stanie przewidzieć swojej przyszłości, tego co się mi w życiu wydarzy . Wiem, że życie jest zaskakujące i nigdy nie jest tak, że się sprawdza wszystko to, co sobie zaplanujemy, więc od jakiegoś czasu przyszłości sobie nie wyobrażam. Rzeczywistość z reguły nas zaskakuje. Dlatego daję się ponieść nurtowi  rzeki, ciekawa miejsc, w jakie mnie ona przenosi.

Choć trudno w to uwierzyć, niedługo, bo za 2 lata, zdarzy się Pani jubileusz 25-lecia. Jak go sobie Pani wyobraża?

- W ogóle sobie go nie wyobrażam. Do tej pory nie świętowałam żadnego swojego „lecia” pracy. Nie organizowałam specjalnych koncertów ani w związku z 10-leciem, ani 20-leciem, więc nie wiem czy coś w związku z 25-leciem się wydarzy. Zazwyczaj inicjatorami takich sytuacji są osoby z zewnątrz, a nie sam artysta. Na razie jestem skupiona na płycie, którą wydaję w tym roku. 

Kilka dni temu premierę na portalu youtube.com miał teledysk Pani nowej piosenki „Z miasta”. Firmuje ją, obok Pani, tajemniczy zespół The Hats, czyli Kapelusze. Czy to zapowiedź dłuższej współpracy, płyty i trasy, czy też epizod artystyczny?

- Nie jest to epizod. Pod nazwą zespołu „The Hats” kryją się moi koledzy, z którymi występuję od 3 lat na scenie. Nagraliśmy wsólnie płytę live „Na osi czasu”, teraz wchodzimy do studia z nowym materiałem. Po raz pierwszy pracuję przy nagranich nie z muzykami sesyjnymi, ale ze swoim stałym zespołem. Chciałam więc, żeby zespół zyskał swoją tożsamość. I powstała nazwa The Hats. Kapelusze, jakie nosimy, są odwołaniem trochę do  życia hippy, wspólnego muzykowania w otoczeniu natury, bo w takich okolicznościach rodziła się ta płyta. Nie jest to abstrakcyjna historia.

Lubi Pani kapelusze?

- Pewnie, że tak. Dziś nie mam kapelusza, choć może powinnam, bo słońce daje czadu, ale kapelusze lubię.  

Co usłyszy publiczność podczas koncertu w Konarzewie 15 września tego roku? 

- Na pewno publiczność będzie mogła usłyszeć kilka nowych utworów. Od kilku miesięcy gramy kilka nowych rzeczy, które się jeszcze nigdzie nie ukazały. Ale będziemy też wracali do starszych piosenek. Będzie to taki mix tego co teraz i kiedyś.

Rozmawiał: A. Mendrala, fot. Jacek Poremba

 

Regulamin konkursu „Badźmy GIT z PIT !”

 1. Organizatorem konkursu „Bądźmy GIT z PIT  i wygraj bilet”, zwanego dalej konkursem, jest Urząd Gminy Dopiewo.
 2. Konkurs organizowany jest w terminie od 5 sierpnia do 31 sierpnia 2017 r.
 3. Uczestnikiem konkursu może być mieszkaniec Gminy Dopiewo, który wskazał w deklaracji PIT jako miejsce zamieszkania adres w Gminie Dopiewo (osoba zameldowana w Gminie Dopiewo na stałe i/lub wskazująca Gminę Dopiewo w deklaracji PIT).
 4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na koncert Anity Lipnickiej i The Hats, który odbędzie się w Centrum Rehabilitacyjno – Kulturalnym w Konarzewie (Gmina Dopiewo) 15 września 2017 r., którego organizatorem jest Urząd Gminy Dopiewo.
 5. Nagrody otrzyma 100 laureatów – tzn. uczestników konkursu, których zgłoszenia:
  • zostaną dostarczone w terminie,
  • będą spełniały wymagania określone w punkcie 7 regulaminu,
  • zawarte w nich prace konkursowe, w ocenie Komisji Konkursowej, będą wyróżniały się pod względem: pomysłowości, treści. estetyki.
 6. Nagrody wygrane w konkursie nie mogą być sprzedawane.
 7. Zgłoszenie konkursowe należy wysłać e-mailem pod adres konkurs@dopiewo.pl .
  W temacie e-maila należy podać:  BĄDŹMY GIT z PIT! Koncert Anity Lipnickiej.  
  Zgłoszenie powinno zawierać 6 elementów:
  • Zdjęcie „selfie” zrobione na terenie Gminy Dopiewo - w miejscu, które lubicie lub które polecilibyście innym jako warte odwiedzenia *
  • Uzasadnienie w kilku zdaniach wyboru miejsca, w którym zdjęcie zostało zrobione.
  • Tytuł ulubionej piosenki zaśpiewanej przez Anitę Lipnicką  (można uzasadnić wybór).
  • Deklarację:  Ja (imię i nazwisko) wskazuję i będę wskazywała / wskazywał w  PIT  Gminę Dopiewo jako miejsce zamieszkania ** 
  • Dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania (miejscowość, ulica), telefon kontaktowy, e-mail kontaktowy
  • Informację z kim pójdziecie na koncert (można uzasadnić wybór)
 8. Zdjęcie zgłoszone do konkursu nie może naruszać praw osób trzecich.
 9. Każdy uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
 10. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych do potrzeb przeprowadzenia i rozstrzygnięcia konkursu oraz organizacji koncertu. Uczestnik zgadza się również na  podanie do publicznej wiadomości jego: imienia, nazwiska, miejscowości zamieszkania i wizerunku (publikacja zdjęcia).
 11. Uczestnik konkursu udziela organizatorowi nieodpłatnie licencji niewyłącznej, uprawniającej go do korzystania z pracy konkursowej (zdjęcie, odpowiedzi),  zawartej w zgłoszeniu - na wszystkich polach eksploatacji oraz bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności do jej publikacji na stronie dopiewo.pl, w Czasie Dopiewa, na profilu na facebook’u, utrwalania, zwielokrotnienia wszelkimi technikami.
 12. Konkurs rozstrzygnie Komisja Konkursowa, w skład której wejdą przedstawiciele Urzędu Gminy Dopiewo.
 13. Postanowienia Komisji Konkursowej są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.
 14. Laureat zostanie poinformowany przez przedstawiciela Organizatora o wygranej i sposobie jej przekazania.
 15. Organizator konkursu ma prawo wyłonić mniejszą lub większą liczbę laureatów niż podana w punkcie 5 regulaminu (w zależności od poziomu zgłoszeń konkursowych i dostępności wolnych  miejsc),.
 16. Organizator konkursu ma prawo odwołania konkursu bez podania przyczyny.
 17. Uczestnik konkursu z chwilą wysłania zgłoszenia konkursowego oświadcza, że akceptuje niniejszy regulamin.


Dodatkowe informacje:

* Wybierając miejsce do fotografii konkursowej „selfie” można skorzystać z:

-  wykazów na stronie Gminy Dopiewo - dopiewo.pl :

-  informacji dostępnych na stronach gminnych jednostek:  

** O tym, dlaczego warto wskazać w formularzu PIT adres zamieszkania w Gminie Dopiewo dowiesz się tutaj: https://goo.gl/RLd2t4

Zapraszamy do udziału w konkursie, kilkoma teledyskami

Data wydarzenia: 
Od 2017-08-05 15:00 do 2017-08-25 15:30

Kalendarz

p w ś c p s n
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31