Informujemy, że ul. Leśna w Dąbrowie została zamknięta na odcinku od ul. Wiejskiej do Szafirowej, ze względu na rozpoczęcie budowy.

Zgodnie z zatwierdzoną przez Starostwo Powiatowe w Poznaniu organizacją ruchu, objazd prowadzony jest ul. Krańcową.

Rozpoczęły się prace na ulicy Leśnej w Dąbrowie, które będą polegały na wykonaniu nawierzchni jezdni, chodnika oraz kanalizacji deszczowej.

Termin wykonania umowy: 5.12.2018 r.

Zgodnie z przygotowaną przez Wykonawcę i zatwierdzoną przez Starostwo Powiatowe w Poznaniu tymczasową organizacją ruchu oraz harmonogramem prac ustalone są następujące etapy organizacji ruchu:

  • całkowite zamknięcie od ulicy Szafirowej do ulicy Wiejskiej z objazdem przez ulicę Krańcową – do końca sierpnia 2018 r. wraz z ruchem wahadłowym na odcinku od wiaduktu do km 0+250 (w rejonie ulicy Poprzecznej) – planowane do końca sierpnia 2018 r.
  • ruch wahadłowy na odcinkach ulicy Leśnej, gdzie prowadzone będą prace – planowane od końca sierpnia do końca listopada 2018 r.
  • całkowite zamknięcie w celu wykonania warstwy ścieralnej, objazd ulicą Wiejską, Szkolną, Graniczną i Pasjonatów - planowane na dwa dni pod koniec listopada 2018 r.

Inwestycję realizuje Optimo Krzysztof Huliński z Poznania za kwotę 2 460 000,00 PLN.

Utrudnienia związane z komunikacją na ulicy Leśnej w Dąbrowie - tutaj

PDF icon Informacja dot. wjazdu/wyjazdu do/z posesji.pdf

Za utrudnienia przepraszamy