Jak zdobyć podwójną wejściówkę na ten wyjątkowy koncert?
 
Pierwsza Odsłona Konkursu (17.08 - 20.08.2018): 

Zadanie konkursowe: Napisz do nas w e-mailu, dlaczego Ciebie nie może na tym koncercie zabraknąć ?

Docenimy kreatywnośc, znajomośc wykonawców, patriotyczne zacięcie. Adres e-ail: konkurs@dopiewo.pl  Czekamy na odpowiedzi do 20 sierpnia br. do godz. 23.59. Do wygrania podwójne wejściówki na Koncert Galowy z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Pamiętaj Hala GOSiR-u nie jest z gumy - liczba miejsc na widowni jest ograniczona. Chcesz zobaczyć na żywo i posłuchać AudioFeels, 4te Quartet, Orkiestrę Dętą Gminy Dopiewo i Mażoretki Gminy Dopiewo na wspólnym Koncercie Galowym z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległosci? Jeśli tak - zapraszamy do uczestnictwa. Szczegóły o wydarzeniu i zasadach udziału podajemy niżej.

 * * *

Informacja główna:

Koncert Galowy z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości odbędzie się 11 listopada 2018 r. o godz. 18:00 - w Hali GOSiR w Dopiewie. Wystąpią: AudioFeels, 4te Quartet oraz Orkiestra Dęta Gminy Dopiewo i Mażoretki Gminy Dopiewo.

Koncertowi towarzyszyć będą i inne atrakcje, np. wystawa „Powstanie Wielkopolskie i Gmina Dopiewo”. Organizatorem wydarzenia jest Gmina Dopiewo. O tym, jak zdobyć podwójne wejściówki poinformujemy już wkrótce (na naszej stronie; warto mieć to na uwadze, ponieważ liczba miejsc w hali, w której odbędzie się koncert, jest ograniczona; bilety nie trafią do regularnej sprzedaży - będzie można je zdobyć za naszym pośrednictwem, biorąc udział w mini konkurach).

  1. Konkurs organizowany jest w terminie od 16 sierpnia do 31 października 2018 r.
  2. Uczestnikiem konkursu może być mieszkaniec Gminy Dopiewo, który wskaże w deklaracji PIT jako miejsce zamieszkania adres w Gminie Dopiewo.
  3. Nagrody przewidziano dla 500 laureatów.
  4. Uczestnik decydując się na udział wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na cele zwiaząne z konkursem.
  5. Uczestnik konkursu z chwilą wysłania zgłoszenia konkursowego oświadcza, że akceptuje PDF icon Regulamin Konkursu


Kilka słów o Artystach, którzy wystąpią:

AudioFeels

To grupa męska wykonująca muzykę w stylu Vocal Play (śpiewanie polegające na imitacji instrumentów). Zespół stworzyli w 2007 r. wychowankowie Chóru Akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  Uznanie szerszej publiczność przyniósł udział w „Mam talent” (3 miejsce). Zespół koncertuje w kraju i poza jego granicami. Talent zespołu i niebanalne aranżacje zostały docenione podczas konkursu „Harmony Sweepstakes A Cappella Festival”w Nowym Jorku (2012 r.) - pierwsza nagroda i nagroda publiczności. Zdobyciem dwóch głównych nagród zakończył się występ zespołu na „International A Capella Festival” w Lipsku w 2011 r. Pierwszy album AudioFeels -„Uncovered” w 2 tygodnie pokrył się złotem (2009 r.). Dwa lata później nagrali drugą płytę „Unfinished”, która zebrała pochlebne recenzje. Grupa ma na koncie również album koncertowy, nagrany w 2013 r. w Tatrze Wielkim w Poznaniu.

4te Quartet

To żeński kwartet smyczkowy, składający się z 4 pełnych energii, pasji i wdzięku studentek i absolwentek Akademii Muzycznej w Poznaniu: skrzypaczki - Weronika Janik, Ewelina Osowska, altowiolistka – Karolina Ratajczak oraz wiolonczelistka – Ewa Leszczyńska. Grają muzykę klasyczną i rozrywkową. Jako kwartet zadebiutowały w 2015 r. u boku Michała Szpaka, z którym reprezentowały Polskę na Eurowizji 2016 w Sztokholmie, Dwukrotnie wystąpiły na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.  Lista artystów, z którymi występowały jest długa. Edyta Górniak, Ania Dąbrowska, Leszek Możdżer, Grzegorz Turnau czy Kuba Badach - to niektórzy z nich. Pierwszy krążek nagrały półtora roku temu, wspierając Hospicjum Palium.

Orkiestra Dęta Gminy Dopiewo i Mażoretki Gminy Dopiewo

Obydwie gminne formacje obchodzić będą w tym wyjątkowym dniu 5-lecie działalności, w związku z czym przygotowują specjalny program.

Orkiestra Dęta Gminy Dopiewo i Mażoretki Gminy Dopiewo uświetniły artystycznie mnóstwo gminnych wydarzeń - rozrywkowych i oficjalnych. Koncertują w kraju i poza jego granicami. Dwukrotnie reprezentowały Gminę Dopiewo i Polskę na międzynarodowych festiwalach orkiestr dętych w Czechach, spotykając się z bardzo dobrym przyjęciem wymagającej publicznosci. Tradycją stały się ich wspólne występy podczas Dni Gminy Dopiewo. Orkiestra od lat oprawia muzycznie obchody gminnych uroczystości (np. obchody zw. z Powstaniem Wielkopolskim) i przemarsze (np. podczas Gminnych Dożynek), gra na finałach WOŚP, daje koncerty kolęd w kościołach. Mażoretki oprawiały taneczne wiele zawodów sportowych i turniejów rangi ogólnopolskiej. 

Orkiestra łączy pokolenia i integruje. Graw niej kilkudziesięciu młodszych i starszych mieszkanców z terenu całej Gminy Dopiewo. Działa przy Urzędzie Gminy Dopiewo. Kapelmistrzem jest Krzysztof Zaremba. 

Mażoretki Gminy Dopiewo to ponad 20 dziewcząt, wykonujących układy taneczne, nie tylko do muzyki orkiestrowej. Powstały z grupy cheerleaderek w dopiewskim Gimnazjum. Działają przy Szkole Podstawowej w Dopiewie. Opiekunką jest Joanna Czapki ka, a choreografką Gabriela Drewniak. 

PDF icon Regulamin Bądz Git z Pit

Data wydarzenia: 
2018-11-11 18:00