Zapraszamy wszystkich do głosowania a w szczególności mieszkańców Skórzewa i Dąbrówki. O Państwa głosy w plebiscycie Szkoła Małego Inżyniera zawalczą: Szkoła Podstawa nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie oraz Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce.

Głosowanie odbywa w dniach od 26.11.2018 r. do 7.12.2018 r.

Promocja nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania wśród uczniów wielkopolskich szkół podstawowych oraz gimnazjów to główny cel projektu „Szkoła Małego Inżyniera”, który realizowany jest wspólnie przez Volkswagen Poznań oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

W ramach projektu „Szkoła Małego Inżyniera” placówki oświatowe mogą uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy im wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów szkoły. W skład każdego z nich wchodzą: zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole, pełen niezwykłych pokazów stanowisk edukacyjny oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły oraz certyfikowane szkolenie z prowadzenia zajęć z wykorzystaniem klocków LEGO® MINDSTORM EV3 dla dwóch nauczycieli zatrudnionych w szkole.

Spośród nadesłanych zgłoszeń 13 szkół z największą liczbą głosów otrzyma unikatowy zestaw nagród

Każda osoba, która posiada nr telefonu komórkowego może oddać jeden głos dziennie.

Głosowanie jest bezpłatne, koszt wysyłki SMS z kodem pokrywa Volkswagen Poznań.

W przypadku równiej liczby głosów dodatkowe głosowanie odbywać się będzie od 10.12.2018 r. do 11.12.2018 r.

Organizatorzy nie będą wykorzystywać wprowadzonych numerów telefonów do jakichkolwiek innych celów za wyjątkiem działań związanych z przebiegiem głosowania, w tym nie będą przesyłać żadnych informacji marketingowych oraz promocyjnych.

Link do głosowania dla Szkoły Podstawowej nr nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie

https://www.szkolamalegoinzyniera.pl/szkola-podstawowa-nr-1-im-fryderyka-chopina-w-skorzewie#

Link do głosowania dla Szkoły Podstawowej im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce

https://www.szkolamalegoinzyniera.pl/szkola-podstawowa-imkawalerow-orderu-usmiechu-w-dabrowce

 

 

Data wydarzenia: 
Od 2018-11-26 (Całodzienne) do 2018-12-07 (Całodzienne)