Ambercare24 niesie pomoc osobom starszym, schorowanym oraz niepełnosprawnym poprzez sprawowanie opieki nad nimi w miejscu ich zamieszkania w Niemczech, Luksemburgu i innych krajach niemieckojęzycznych. Wszystkim Opiekunkom i Opiekunom gotowym nieść pomoc osobom potrzebującym, proponujemy legalne zatrudnienie oraz współpracę na bardzo atrakcyjnych warunkach.

W przypadku zatrudnienia w Ambercare24 opłacamy wysokie składki ZUS, gwarantujemy pełen pakiet ubezpieczeń, potwierdzony formularz A1 i kartę EKUZ. Naszym Opiekunkom i Opiekunom pokrywamy koszty dojazdu do miejsca pracy i powrotu do domu. Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie w Euro, zawsze wypłacane terminowo.

Szukasz pracy jako opiekunka osób starszych? Chcesz wyjechać do Niemiec albo innego niemieckojęzycznego kraju? Pomożemy Ci zrealizować marzenie o wysokich zarobkach i pracy w dobrych warunkach.

Ambercare24 to agencja pracy dla opiekunek w Niemczech i Luksemburgu – pomagamy dopasować najlepszą ofertę do możliwości i oczekiwań każdego kandydata, pomagamy dopełnić wszystkich niezbędnych formalności oraz sprawujemy pieczę nad właściwym przebiegiem realizowanego zlecenia na miejscu. Jest to bardzo ważne dla pracownika, zleceniodawcy, seniora oraz nas samych. Dzięki temu nasze usługi cenione są przez wszystkich, którzy nam zaufali.

Dla pracowników najważniejsze jest, że jesteśmy agencją dla opiekunek w Niemczech, która gwarantuje wysokie pensje wypłacane na czas, pełen pakiet ubezpieczeń, potwierdzony formularz A1 i kartę EKUZ. Opłacamy także wysokie składki ZUS, dzięki czemu osoby, które zostały zatrudnione za naszym pośrednictwem mają pewność, że pracując, nie tylko dobrze zarabiają, ale także zabezpieczają swoją przyszłość.

Przed wyjazdem przekazujemy wszystkie informacje o stanie zdrowia podopiecznego, opiekun więc będzie mógł dokładnie przygotować się do wyjazdu, by na miejscu nic go nie zaskoczyło.

Więcej informacji - tutaj

Senior