W sobotę 23 marca br. w godzinach od 10.00 do 14.00. Rada Rodziców, przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce organizuje 4 edycję imprezy rodzinnej pod nazwą „Pchli Targ”.

Impreza od hasłem: „Nie potrzebujesz? Wymień, oddaj, sprzedaj!” odbędzie się w holu szkoły przy ul. Malinowej 41.

Na targu będzie można sprzedać, kupić, wymienić przedmioty zalegające w szafach, skrytkach, pawlaczach i garażach. W poprzednich edycjach sprzedawcy oferowali zabawki, książki, płyty, audiobooki a także odzież. Można było też kupić używane rowery, hulajnogi, deskorolki – wszystko w bardzo dobrym stanie i po niezwykle atrakcyjnych cenach. W trakcie całej imprezy czynny będzie kącik kawowy, w którym można będzie kupić kawę oraz ciasto domowego wypieku przygotowane przez rodziców z Rady Rodziców.

Dochód ze sprzedaży stoisk oraz biletów wstępu zasili konto Rady Rodziców i będzie przeznaczony na wspieranie inicjatyw dzieci i nauczycieli w szkole a dochód ze sprzedaży przedmiotów wystawionych na stoiskach zasili portfele sprzedających. Całej imprezie towarzyszy miła i rodzinna atmosfera.

  • Koszt stoiska dla wystawców – 20 zł/stoisko.
  • Bilet wstępu dla odwiedzających 1 zł/osoby.

Bilety będą do nabycia w dniu imprezy, w holu szkoły (dla wystawców od godz. 9.30, dla odwiedzających od godz. 10.00). Szczegóły imprezy są dostępne na profilu Rady Rodziców Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce przy ul. Malinowej 41 na Facebooku - tutaj.

PDF icon Plakat pchli targ wiosna

Data wydarzenia: 
2019-03-23 Od 10:00 do 14:00