Mieszkańcy Dąbrówki będą mogli wkrótce wyrazić swoją opinię w sprawie organizacji ruchu na ul. Komornickiej. Jeszcze w marcu odbędą się konsultacje społeczne.

Ulica Komornicka w Dąbrówce służy nie tylko mieszkańcom pobliskiego osiedla, ale i mieszkańcom przylegających do niej ulic, którzy niekiedy pozostawiają auta poza posesjami, oraz pacjentom przychodni i rodzicom dowożącym dzieci do przedszkola. Konieczność uporządkowania sytuacji na tej ulicy wynika z utrudnień w ruchu, związanych z parkowaniem samochodów w sposób nieuporządkowany. Dodatkowy wpływ na komunikację ul. Komornicką w przyszłości będzie miało oddanie do użytku przez dewelopera osiedla będącego obecnie na etapie budowy, które zostanie również skomunikowane z ulicą Komornicką.

Zapraszamy do zapoznania się z wariantami, które 26 lutego 2019 r. przedstawił uczestknikom zebrania wiejskiego w Dąbrówce Wójt Gminy Dopiewo- Adrian Napierała.

Do 15 marca 2019 r. czekamy na propozycje mieszkańców, dotyczące organizacji ruchu przy ul. Komornickiej w Dąbrówce. Można je wysłać pod adres: urzad_gminy@dopiewo.pl

Warto zapisać się do gminnych systemów powiadamiania, aby być szybko poinformowanym - m.in. o terminie konsultacji.

Powiadomienia SMS

Aplikacja mobilna

Warianty organizacji ruchu:

Office presentation icon Organizacja Ruchu warianty ul. Komornicka Dąbrowka