Drużyna Panter Dopiewo została wicemistrzyniami Polski juniorek młodszych w piłce ręcznej. Zawodniczki po piątkowym, wygranym meczu z Marcovią Marki 35-30, awansowały do sobotniego finału. W kluczowym meczu turnieju finałowego, podopieczne trenera Pawła Wolnego przegrały 25:36 UKS Roxa Lublin.   

To pierwszy medal mistrzostw Polski dla Panter z Dopiewa. Cztery dziewczyny grają na co dzień w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Płocku. To Julia Głowacka, Julia Korytowska, Patrycja Pawlak i Dominika Hoffmann. Dwie kolejne występują w reprezentacji Polski.

Co to był za weekend! Niesamowite emocje w Dopiewie przede wszystkim dzięki naszym wspaniałym zawodniczkom z UKS Pantery Dopiewo. To było wspaniałe święto piłki ręcznej w duchu fair-play. Jestem pod wrażeniem poziomu gry, a także bardzo dziękuję wszystkim bez wyjątku, którzy zaangażowali się w organizację mistrzostw tej rangi w Dopiewie - mówi Adrian Napierała, wójt Gminy Dopiewo.

Organizatorem turnieju finałowego Mistrzostw Polski juniorek młodszych w piłce ręcznej był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie.