„Przetwórnia Dobra” organizuje w Dąbrówce 6 września 2019 r. „Koncert Charytatywny dla Wiktorii”. Podczas kilkugodzinnego wydarzenia, które odbędzie się na terenie Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej Dąbrówka dla dziewczynki chorej na porażenie mózgowe  zagrają gwiazdy polskiej sceny muzycznej – De Mono, Lemon, Kasia Wilk i nie tylko. Kilkugodzinny koncert rozpocznie się o godz. 18.00 na terenie RSP Dąbrówka. Organizatorzy przewidują udział 3.000 osób - tyle jest cegiełek w dystrybucji, które można wymienić na bilety.

Koncert to wydarzenie muzyczne organizowane przez grupę osób, działających charytatywnie, które bezinteresownie poświęcają swój czas, by dać szczęście drugiemu człowiekowi, choremu dziecku. Wiktoria ma 5 lat i jest chora na czterokończynowe porażenie mózgowe.

Codzienność jest dla niej niewyobrażalnie trudna, ale ma w sobie tyle siły, by z uśmiechem na twarzy walczyć o sprawność i samodzielność. Chce żyć beztrosko i bawić się jak inne dzieci. Jej rodzice marzą o tym, by móc zobaczyć, jak ich córka stawia pierwszy krok i usłyszeć dziecięcy szczebiot.

To wszystko może się zdarzyć! Celem akcji jest zebranie brakujących 60 tysięcy zł na terapię komórkami macierzystymi w Bangkoku.

Pomóc może każdy, nagłaśniając wydarzenie i zapraszając znajomych do nabywania cegiełek, które można wymienić na bilety wstępu na koncert. Jak zakupić cegiełkę i otrzymać bilet, można dowiedzieć się pod nr telefonu: 793 694 469.

Patronatem nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Dopiewo.

Aktualne informacje na temat wydarzenia można znaleźć - tutaj.

Organizatorzy Przetwórnia Dobra
Fot. Arch. Przetwórni Dobra

Data wydarzenia: 
2019-09-06 18:00