Można wygrać PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI na „Koncert Gwiazdkowy Gminy Dopiewo z Galą Sportu z okazji 20-lecia GOSiR”!  Gwiazdą wieczoru będzie Mateusz Ziółko z Zespołem. Nie zabraknie też innych atrakcji. Wydarzenie odbędzie się 7 grudnia 2019 r. - od 18:00 do 20:30. Uwaga - konkurs! Na dole „pytania dnia”.

Konkurs „Bądźmy GIT z PIT i wygraj bilet!  - edycja 2019” organizowany jest w terminie od 25 października do 5 grudnia 2019 r. Jego uczestnikiem może być mieszkaniec Gminy Dopiewo, który wskazuje w deklaracji PIT adres w Gminie Dopiewo jako miejsce zamieszkania

Do rozdania mamy 300 PODWÓJNYCH  WEJŚCIÓWEK - są bezpłatne, nakład limitowany, jedyne co trzeba zrobić, to odpowiedzieć na pytania dnia.

Uczestnik, decydując się na udział, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na cele zwiaząne z konkursem. Z chwilą wysłania zgłoszenia konkursowego uczestnik oświadcza, że akceptuje jego regulamin, który dostępny jest tutaj - kliknij: PDF icon regulamin_konkursu_bgzp_2019.pdf

Mateusz Ziółko - pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Zdobywca wielu nagród i wyróżnień, wśród nich zwycięstwo III edycji programu „The Voice Of Poland” oraz X edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Mateusz zwyciężył także w konkursie „Super Debiuty” podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W listopadzie 2016 r. wydał utwór „W płomieniach”, który w 2017 roku był najczęściej granym utworem w polskich rozgłośniach radiowych a w serwisie YouTube osiągnął spektakularny wynik ponad 50 milionów wyświetleń. 26 maja 2017 r. miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pt. „Na nowo”, na którym znalazły się takie utwory jak „Szkło” oraz „Planety”. Najnowszy singiel Mateusza Ziółko o nazwie „Na nowo” już po tygodniu od premiery gościł na wszystkich popularnych listach przebojów. W styczniu 2018 r. Mateusz wspólnie z chórem Sound’n’Grace nagrał utwór „Horyzonty”, w lipcu wspólnie z DJ’em Remo i raperem B.R.O nagrał utwór „Nowa Twarz”, we wrześniu 2019 r. – razem z producentem Tabb piosenkę do filmu „Legiony”. Mateusz koncertuje w całej Polsce.

Adres do zgłoszeń: konkurs@dopiewo.pl (zapoznajsię z powyższym regulaminem, zgłoszenia niekompletne nie będą brane pod uwagę).

Pytanie na 1 - 3 grudnia 2019 r. (biletów coraz mniej, ale dopóki są , to rozdajemy)   

1. Dlaczego właśnie Pani / Panu mamy przekazać bezpłatną PODWÓJNĄ WEJŚCIÓWKĘ na „Koncert Gwiazdkowy Gminy Dopiewo z Galą Sportu z okazji 20-lecia GOSiR Dopiewo”?


Pytania / zadania na 23 - 30 listopada 2019 r. (biletów coraz mniej, już nie wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie, ale wciąż uczestnik ma szansę na otrzymanie PODWÓJNEJ WEJŚCIÓWKI -odpowiedź na każde kolejne pytanie zwiększa tę szansę)   

1. Wymień jak najwięcej obiektów sportowych na terenie Gminy Dopiewo, jakimi zarządza Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie, który podczas „Koncertu Gwiazdkowego Gminy Dopiewo” świętować będzie swoje 20-lecie istnienia.
2. Na jakim instrumencie muzycznym lubi sobie akompaniować Mateusz Ziółko, który będzie gwiazdą „Koncertu Gwiazdkowego Gminy Dopiewo”?
3. Utwórz rymowankę, wykorzystując  zdanie: „Przejrzyj na oczy - bądź GIT z PIT!” (autor najciekawszej  rymowanki - w  naszej subiektywnej opinii - otrzyma dodatkowo siatkę gminnych gadżetów).
4. Co sprawia, że Święta Bożego Narodzenia i „Koncerty Gwiazdkowe” są magiczne, niepowtarzalne, wyjątkowe?
5. Dlaczego wpisanie w deklarację PIT adresu zamieszkania w Gminie Dopiewo ma tak ogromne znaczenie, że o tym wspominamy przy okazji „Koncertu Gwiazdkowego Gminy Dopiewo”?
 

Pytania dnia: na 13 - 20 listopada 2019 r. (wystarczy odpowiedzieć na jedno, ale jeśli odpowiesz na trzy - szanse na PODWÓJNĄ WEJŚCIÓWKĘ rosną)

1. Jakie były największe sportowe sukcesy sportowców Gminy Dopiewo w 2019 r.?
2. Podaj tytuły trzech najpopularniejszych piosenek Mateusza Ziółko.
3. Utwórz rymowankę, choćby dwuzdaniową, wykorzystaj w niej  zdanie: „Przejrzyj na oczy - bądź GIT z PIT!” (autor najciekawszej  rymowanki - w  naszej subiektywnej opinii - otrzyma dodatkowo siatkę gminnych gadżetów).

Pytania dnia: na 4 - 7 listopada 2019 r. (wystarczy odpowiedzieć na jedno, ale jeśli odpowiesz na trzy - szanse na PODWÓJNĄ WEJŚCIÓWKĘ rosną)

1. Wymień co najmniej 7 klubów sportowych działających na terenie Gminy Dopiewo? 
2. Jakiej znane piosenki - kojarzone ze sportem lub  świętami - zdarza się śpiewać Mateuszowi Ziółko?
3. Dlaczego warto „Być GIT z PIT”?

Pytania dnia: na 29 - 31 października 2019 r. (wystarczy odpowiedzieć na jedno, ale jeśli odpowiesz na trzy - szanse na PODWÓJNĄ WEJŚCIÓWKĘ rosną)

1. Wymień przynajmniej trzy wydarzenia sportowe, jakie organizuje GOSiR Dopiewo (podaj ich nazwy). 
2. Podaj tytuły dwóch filmów, do których piosenki zaśpiewał Mateusz Ziółko?
3. W jaki sposób mieszkaniec może przyczynić się do zwiększenia budżetu Gminy Dopiewo, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów (poprzednie zestawy pytań zawierają podpowiedź)?

Pytania dnia: na 26 i 27 października 2019 r. (wystarczy odpowiedzieć na jedno, ale jeśli odpowiesz na trzy - szanse na PODWÓJNĄ WEJŚCIÓWKĘ rosną)

1. Jakie gminne obiekty sportowe, zarządzane przez GOSiR Dopiewo, poleciłbyś / poleciłabyś Świętemu Mikołajowi do nabrania tężyzny fizcznej do Świąt Bożego Narodzenia?
2. Który utwór bezwzględnie powinien zaśpiewać Mateusz Ziółko w Dopiewie i dlaczego?
3. Dlaczego wpisanie adresu zamieszkania w Gminie Dopiewo w deklarację PIT ma znaczenie?

Pytania dnia: na 25 października 2019 r. (wystarczy odpowiedzieć na jedno, ale jeśli odpowiesz na trzy - szanse na PODWÓJNĄ WEJŚCIÓWKĘ rosną)

1. Czego życzysz GOSiR-owi z okazji 20-lecia? 
2. Dlaczego warto „Być GIT z PIT”?
3. Co łączy sport ze Świętami Bożego Narodzenia?

 

fot. Dorota Czoch / Arch. M. Ziółko