Jak co roku zapraszamy tym razem na 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w 2020 r. w Gminie Dopiewo sztabem pokierują: Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie wraz z  Szczepem ZHP Dopiewo, Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Dopiewie i El Pueblo „naszym” 28. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Sztab numer 5210.

Jeżeli wyrażacie chęć wsparcia WOŚP, prosimy przekażcie dary w postaci fantów na loterię oraz licytacje do naszych filii bibliotecznych (Dąbrówka, Skórzewo i Konarzewo) w godzinach pracy.

Finał odbędzie się 12 stycznia od godz. 13.00 w sali widowiskowej w Konarzewie przy ul. Poznańskiej 19. Hasło najbliższej akcji brzmi: „Gramy, bo lubimy! Zbiórka prowadzona jest dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

WOŚP w Dopiewie:
WOŚP jest jednym z największych przedsięwzięć charytatywnych - zagra w Polsce, na świecie, ale i w Gminie Dopiewo. U nas po raz 22. Od początku sztab w Gminie Dopiewo tworzą: Szczep ZHP Dopiewo oraz Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie. Od kilku lat centrum wydarzeń jest sala widowiskowa CRK w Konarzewie, gdzie na scenie można zobaczyć występy artystów i wziąć udział w licytacjach. Wolontariusze współpracujący z centralą sztabu prowadzą zbiórkę na terenie całej Gminie Dopiewo i wyposażeni są w identyfikatory. W ciągu 27. dotychczasowych Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny w sumie ponad 1 mld PLN. Podczas 21 Finałów w Gminie Dopiewo zebrano u nas ponad 837,5 tys. zł, które zasiliły Fundację.

Szczegółowy program: 

Data wydarzenia: 
2020-01-12 13:30