W roku 2020, podobnie jak w latach ubiegłych, przeprowadzona zostanie rekrutacja do klasy czwartej sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Dopiewie. Do 30 kwietnia br. będzie trwał nabór dla uczniów będących obecnie w 3 klasie szkoły podstawowej (rocznik 2010/11).

Pomimo tych trudnych czasów walki z koronawirusem,  zachęcamy rodziców do obejrzenia prezentacji (najlepiej wspólnie z dziećmi) o działalności sekcji piłki ręcznej  dziewcząt oraz piłki nożnej chłopców (nie trzeba zmieniać barw klubowych!).

Dodatkowych informacji, dotyczących tworzenia klasy sportowej można uzyskać bezpośrednio w klubach sportowych oraz w sekretariacie szkoły:

  • UKS Pantery Dopiewo: tel. 600 811 293
  • KS Canarinhos Skórzewo: tel. 536 170 288
  • w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dopiewie pod numerem tel. 61 8148356, kom. 665 333 248 lub pod adresem spdop@poczta.onet.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do spróbowania swoich sił i złożenia dokumentów aplikacyjnych do klasy sportowej. Jeżeli Wasze dziecko lubi sport, ruch, gry i zabawy to daj dziecku szansę bycia częścią tej klasy :)

Przypominamy rekrutacja trwa do 30 kwietnia 2020 roku!

Wniosek można wysłać elektronicznie na adres szkoły: spdop@poczta.onet.pl

Wniosek pobierz - tutaj

Prezentacja jak działa klasa/klub:

Violetta Czerniak – Dyrektor ZSP Dopiewo
Paweł Wolny – Prezes UKS Pantery Dopiewo

Mariusz Matouszek – Prezes UKS Canarinhos Skórzewo

Pantery Dopiewo