Dziękujemy za Państwa dotychczasowe zaangażowanie w projekt „Pod biało-czerwoną”. To niezwykle ważne, aby w tym trudnym czasie epidemii koronawirusa podejmować działania, które łączą naszą wspólnotę narodową – w tym przede wszystkim dzięki bezpiecznej formie online.

Oddaj głos poparcia dla Gminy Dopiewo - TUTAJ

Uprzejmie informujemy, że Organizatorzy zdecydowali o przesunięciu terminu końcowego zbierania głosów poparcia online. Głosy można oddawać do 31 grudnia 2020 roku do 23:59.

Końcowy termin weryfikacji oddanych głosów poparcia online zostaje wyznaczony na 31.01.2021 Wtedy też oficjalnie poinformujemy, które gminy uzyskały największy odsetek liczby oddanych głosów poparcia w stosunku do liczby wszystkich mieszkańców gminy. Jednocześnie dziękujemy Państwu za dotychczasowe zaangażowanie i szeroką promocję informacji o projekcie wśród mieszkańców Państwa gminy.

Na dzień 11 listopada 2020 roku swój głos poparcia online oddało 350 000 osób, a 1339 gmin spełniło warunki projektu, osiągając wymagane poparcie swoich mieszkańców. Jest to wynik pokazujący, że pomimo trwającej pandemii jesteśmy w stanie się zjednoczyć w duchu patriotyzmu, a symbole narodowe są dla nas ważne i chcemy, by były obecne w naszym życiu.

Przypominamy, że liczbę głosów poparcia można sprawdzać na naszej Mapie Interaktywnej dostępnej na stronie www.gov.pl/bialoczerwona

Zapraszamy również do zapoznania się z najnowszym artykułem opisującym akcję Pod Biało-Czerwoną, gdzie piszemy o szczegółach:

https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/juz-350-tysiecy-osob-wzielo-udzial-w-akcji-pod-bialo-czerwona–dziekujemy

Przy okazji stanowczo dementujemy nieprawdziwą informację, która w ostatnim czasie pojawiła się w mediach. To nieprawda, że zakup i montaż masztów z biało-czerwonymi flagami będzie finansowany z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Realizacja projektu będzie sfinansowana z budżetu państwa w 2021 roku.

Działajmy wspólnie pod biało-czerwoną flagą!

Zespół „Pod biało-czerwoną”

Flaga biało-czerwona