Już od wielu lat tradycją stało się organizowanie wigilii dla najstarszych mieszkańców gminy Dopiewo.

Rok 2020 był i jest niezwykle trudny dla wszystkich – szczególnie dla osób starszych. Sytuacja epidemiologiczna  nieoczekiwanie  pokrzyżowała wiele planów i przedsięwzięć. 

W trosce o zdrowie, w tym roku nie spotkamy się z Wami przy wspólnym stole, nie podzielimy się opłatkiem i nie zaśpiewamy razem kolęd, tak jak to bywało w latach ubiegłych.

Jednak Gmina nie zapomina o swoich Seniorach. Z inicjatywy ś.p. Adriana Napierały - Wójta Gminy Dopiewo, każdy mieszkaniec, który ukończył 75 rok życia, otrzyma ciśnieniomierz a wraz z nim upominki od Ośrodka Pomocy Społecznej.

W tym miejscu pragniemy życzyć Państwu zdrowych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia, wypełnionych miłością i dobrem. Mamy nadzieję, że przy świątecznym stole nikomu nie zabraknie światła i ciepła rodzinnej atmosfery. Niech ten czas doda Wam siły i odwagi do realizacji nowych planów w nadchodzącym Nowym Roku.

Za pomoc przy dystrybucji upominków gwiazdkowych dziękujemy pracownikom: Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Straży Gminnej, Sołtysom i Radą Sołeckim oraz zastępom OSP, którzy będą dostarczać podarki do Państwa domów.