Nowoczesny Rolnik

Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Rolniku, sprawdź czy Twoje miejsce pracy jest bezpieczne. Weź udział w XV ogólnokrajowym konkursie „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. Zgłos do konkursu swoje gospodarstwo rolne w najblizszej jednostce KRUS, w terminie do 31 marca 2017 r. Zwycięzca w konkursie  otrzyma nagrodę główną ciagnik rolniczy.

Spotkanie z doradcami Energetycznymi WFOŚiGW

Doradztwo energetyczne

Na spotkaniu z Maciejem Kołowskim i Łukaszem Dranikowskim doradcami energetycznymi z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, omówione zostały szczegółowo zasady i możliwości finansowania przedsięwzięć w zakresie ochrony środowiska realizowane przez osoby fizyczne.

Odpady selektywne

Co z tą gospodarką śmieciową

Urząd Gminy Dopiewo informuje, że od marca 2017 r. usługa odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Dopiewo realizowana będzie przez nową firmę Alkom, która podpisała umowę z C.Z.O. SELEKT na świadczenie usług do końca 2019 r.  Numery kont oraz opłaty za odbiór odpadów komunalnych nie ulegną zmianie.

Dopiewskie Filary rozdane

„Dopiewski Filar” to nagroda Wójta Gminy  Dopiewo, wręczona po raz pierwszy na uroczystej gali, która odbyła się 17 lutego, podczas „Spotkania Noworocznego Gminy Dopiewo”. Podczas „Koncertu Noworocznego” wystąpiły zespoły „Affabre Concinui” i „Castle Brass”. 

102 lata w Dopiewie

102 urodziny obchodzi dzisiaj mieszkanka gminy Dopiewo, Pani Łucja Ciechanowska. Z tej okazji Wójt Gminy Dopiewo, Adrian Napierała oraz zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Natalia Szajstek, wręczyli Szanownej Jubilatce bukiet róż, kosz upominkowy i list gratulacyjny.

Drugi parking przy ul. Malinowej

Informujemy rodziców dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu przy ul. Malinowej 41, w Dąbrówce, o możliwości parkowania samochodów na utwardzonym parkingu, znajdującym się za nowo oddanym do użytku skrzydłem szkoły.

Rekrutacja do przedszkoli

Szanowni Państwo,rekrutacja dzieci do przedszkoli publicznych na terenie gminy Dopiewo odbędzie się w kwietniu 2017 r. i prowadzona  będzie z wykorzystaniem dotychczasowego systemu informatycznego NABÓR.

 

Artystyczny Przystanek powstanie w Dąbrówce

Gmina Dopiewo została zwycięzcą drugiej edycji Konkursu „Otwarte Przestrzenie. Artystyczny Przystanek 2017”. Do konkursu zgłoszono 33 lokalizacje z całej Wielkopolski. Urząd Gminy Dopiewo zgłosił lokalizację przy ul. Malinowej w Dąbrówce. Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski ogłosiło wynik 13 lutego 2017 r. Co zyska Dąbrówka? 

Woda

Nowe ceny za wodę

Zakład Usług Komunalnych sp. z o.o. z siedzibą w Dopiewie uprzejmie informuje Odbiorców usług, że od 1 marca 2017 r. do 28 lutego 2018 r. będą obowiązywać nowe wyższe ceny dotyczące zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków. Stawki opłat abonamentowych odnosza się do okresu rozliczeniowego wynoszącego 2 miesiące.

Asystent Rodziny - etat

Dyrektor OPS w Dopiewie ogłasza nabór na wolne stanowisko: Asystenta Rodziny. Podstawowe informacje: praca w pełnym wymiarze czasu pracy, praca ma charakter zadaniowy, praca w Ośrodku Pomocy Społecznej w Dopiewie, ul. Konarzewska 12.
 

Strony