Spółka Wodna do Eksploatacji Wodociągu w Dopiewie poszukuje pracownika na stanowisko:

księgowy/ księgowa

Wymiar pracy : ½ etatu ( praca na umowę o pracę)

I. Kandydaci przystępujący do składania ofert powinni spełniać następujące wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • podstawy księgowe lub ekonomiczne,
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT),
  • znajomość programu Płatnik
  • samodzielność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office, Internet, poczta elektroniczna,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu TYTAN

II. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • weryfikacja dokumentów finansowo – księgowych pod względem formalno – rachunkowym,
  • ewidencja księgowa dokumentów sprzedaży i zakupu oraz innych dokumentów o charakterze kosztowym,
  • księgowanie wyciągów bankowych, dokumentów obrotu gotówkowego i bezgotówkowego,
  • uzgadnianie sald ksiąg rachunkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i innych raportów na potrzeby jednostki.
  • wystawianie faktur i praca przy pomocy programu Tytan

Prosimy składać  CV drogą pocztową lub osobiście do dnia 31-03-2017 r. w biurze Spółki Wodnej do Eksploatacji Wodociągu w Dopiewie, ul. Łąkowa 1A, e-mail: biuro@swdopiewo.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pracodawca:
Spółka Wodna do Eksploatacji Wodociągu
Lokalizacja:
Dopiewo
Data ważności:
2017-04-02