FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego pod nr 623. Oferuje pracę na stanowisku:

Magazynier z obsługą wózka widłowego

Obowiązki:
-alokacja palet na pola wysyłkowe
-prace magazynowe
-załadunek towaru wózkiem widłowym
-obieg dokumentacji magazynowej
-nadzór nad flotą wózków widłowych

Wymagania:
- UPRAWNIENIA NA WÓZEK WIDŁOWY
- zdolności manualne i sprawność fizyczna
- doświadczenie minimum 1 rok na stanowisku magazyniera

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- możliwość zdobycia doświadczenia w zakładzie produkcyjnym
- umowę o prace po jednotygodniowym okresie próbnym

Zainteresowanych ofertą pracy zachęcamy do kontaktu tel 790 790 544

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Pracodawca:
FallWork Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Zakrzewo
Data ważności:
2017-06-11