Studio Modelowani Sylwetki poszukuje Asystentki / Recepcjonistki.

Cechuje Cię łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność?
Jesteś osobą cierpliwą, kreatywną, energiczną, uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do klienta?

Jeśli tak, to praca dla Ciebie!

Opis stanowiska:
- przyjmowanie klienta
- obsługa urządzeń do modelowania sylwetki
- obsługa płatności
- dbałość o zachowanie standardów sanitarnych w miejscu pracy

Wymagania:
- chęć do pracy
- sumienność
- wysoka kultura osobista
- może być studentka

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pół etatu
- miłą atmosferę
- możliwość rozwoju

Praca popołudniami  15:00-21:00 + 2 soboty w miesiącu

Oferty CV ze zdjęciem z imieniem i nazwiskiem w nazwie pliku proszę wysyłać pod adres iza@eldrew.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Pracodawca:
Studio Figura w Palędziu
Lokalizacja:
Palędzie
Data ważności:
2017-06-15