FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisku:

Pracownik Produkcji

w Dziale obsługi wózka widłowego

Obowiązki:

  • alokacja palet na pola wysyłkowe
  • prace magazynowe
  • załadunek towaru wózkiem widłowym
  • obieg dokumentacji magazynowej
  • nadzór nad flotą wózków widłowych

Wymagania:

  • uprawnienia na wózek widłowy
  • zdolności manualne i sprawność fizyczna
  • doświadczenie minimum 1 rok na stanowisku magazyniera

Oferujemy:

  •  umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe, dodatkowo premia uznaniowa
  • dla ambitnych szkolenia, które podwyższą Twoje kwalifikacje oraz przygotują do pracy na stanowisku
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakładzie produkcyjnym
  • umowę o prace po jednotygodniowym okresie próbnym
  • możliwość skorzystania z KARTY BENEFIT

Jeżeli jesteś osobą ambitną i szukasz firmy, która da Ci możliwość rozwoju zgłoś się do nas za pośrednictwem  email: praca.poznan@fallwork.pl

Zgłoszenia telefoniczne : Od poniedziałku do piątku od 9:00-17:00 pod 790 790 544 lub 61 662 75 00

Zgłoszenia osobiste w Biurze FALLWORK przy ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań , V piętro ( Naprzeciw Dworca PKP )

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Pracodawca:
FALLWORK
Lokalizacja:
Zakrzewo
Data ważności:
2017-08-23