Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o całkowicie polskim kapitale, istniejącą na rynku od grudnia 2006r., zajmujemy się produkcją opakowań, etykiet z folii termokurczliwej, sleeve oraz sztywnych opakowań przestrzennych (tub), kapsli/kapturków termokurczliwych na wina i alkohole. Od stycznia 2017 uruchomiliśmy dział produkcji etykiet samoprzylepnych. Poszukujemy osoby na stanowisko: Drukarz – w technice druku fleksograficznego

Opis stanowiska:
• Obsługa maszyn drukarskich fleksograficznych wąsko wstęgowych
• Realizacja założonych planów produkcyjnych
• Informowanie o przebiegu produkcji
• Monitorowanie procesu druku oraz dbałość o wysoką jakość wyrobu

Wymagania:
• Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku drukarza
(Praktyczna umiejętność obsługi maszyn drukarskich)
• Podstawowe umiejętności techniczne
• Silna motywacja do osiągania celów
• Dynamiki w działaniu i podejmowania zadań
• Umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność
• Dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• Stabilne warunki zatrudnienia
• System wynagrodzenia oparty o motywacyjny system premiowy
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Profesjonalne narzędzia pracy

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Pracodawca:
Biuro handlowe i produkcja
Lokalizacja:
Gołuski (pow. Poznański, okolice Plewisk)
Data ważności:
2017-09-28