M-Serwis zatrudni dla swojego Klienta, firmy Kimball Electronics Poland produkującej elementy elektroniczne o wysokiej niezawodności m.in. dla branży medycznej, motoryzacyjnej i przemysłowej, z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTER PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH – oferta dla kobiet i mężczyzn

Obowiązki:

  •  montaż podzespołów,
  •  kontrola produkowanych części,
  •  praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  •  dyspozycyjność (praca w systemie 4 brygadowym)
  •  umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość,
  •  dokładność i koncentracja w pracy,
  •  sumienność.

Oferujemy:

  •  przygotowanie do pracy poprzez cykl szkoleń wdrażających,
  •  umowę o pracę tymczasową z możliwością podjęcia stałej współpracy,
  •  możliwość otrzymania premii regulaminowej po pierwszym miesiącu,
  •  pracę w czystej, klimatyzowanej hali,
  •  możliwość uzyskania nagród finansowych i rzeczowych za zgłaszane pomysły usprawnień,
  •  nagrody finansowe za polecenia potencjalnych pracowników (na zasadach określonych w regulaminie),
  •  pracę w przyjaznym zespole,
  •  możliwość angażowania się w inicjatywy społeczne pracowników (m.in. akcje charytatywne i sportowe),

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@m-serwis.com.pl

kontakt: M-Serwis

ul. Mickiewicza 27/2 60-835 Poznań

telefon: 61 848 31 40, 669 996 401

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883).

Pracodawca:
Kimball Electronics Poland
Lokalizacja:
Tarnowo Podgórne
Data ważności:
2017-12-06