Firma współpracująca z rynkiem niemiecki poszukuje: pracownika logistyki

Główne zadania:

  • Bieżąca współpraca z magazynem oraz firmami transportowymi przy organizacji przewozów  krajowych i międzynarodowych
  • Współpraca z firmami znajdującymi się w łańcuchu dostaw
  • Działania operacyjne w systemie SAP
  • Sporządzanie analiz i raportów związanych z obszarem wykonywanych zadań
  • Nadzór nad dokumentacją transportową i prawidłowym obiegiem dokumentów.
  • Dobra znajomość obsługi pakietu Office,

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie (atutem będzie wyższe wykształcenie: kierunek logistyka)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność dobrego zorganizowania pracy własnej i ponoszenia za nią odpowiedzialności
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji oraz rozwój osobisty
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej cv wraz z listem motywacyjnym, aktualnym zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) na adres: Iza.Kaczmarek@anton-roehr.pl

Informujemy, że administratorem danych jest firma Trendteam-Direkt z siedzibą w Poznaniu przy ul. Przemysłowej 64.

Pracodawca:
Trendteam-Direkt
Lokalizacja:
Mosina k/Poznania
Data ważności:
2018-05-13