Dołącz do Mondi i rozwiń swój prawdziwy potencjał w międzynarodowej grupie z branży produkcji opakowań i papieru, zatrudniającej 25.700 osób w 30 krajach na całym świecie. Kluczowe zakłady Grupy znajdują się w Europie Centralnej, Rosji, obu Amerykach i RPA.

Jesteśmy silnie skoncentrowani na klientach. Od 1973 r. opracowujemy innowacyjne produkty.

Pomocnik Operatora Laminarki (m/f)

Zadania

  • Montaż i demontaż urządzenia do nakładania kleju
  • Spasowanie laminowanych materiałów i dozór jakości laminacji
  • Kontrola poziomu i jakości kleju oraz lepkości dla klejów rozpuszczalnikowych
  • Obsługa maszyny laminującej
  • Przygotowanie i zapewnienie ciągłości dostarczania surowca na maszynę

Profil

  •  Wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie techniczne
  •  Precyzja i dobra organizacja pracy
  •  Podstawowa znajomość obsługi komputera
  •  Umiejętność pracy w zespole
  •  Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  •  Doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku mile widziane
  •  Uprawnienia na obsługę suwnic i wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  •  Możliwość poznania nowoczesnych technologii
  •  Szansę rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej organizacji
  •  Szeroki pakiet szkoleń
  •  Wysokie standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony życia
  •  Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  •  Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych m.in. dofinansowanie posiłków, karty Multisport, pakiety medyczne

Skontaktuj się!

Dział Personalny Mondi Poznań Sp. z o.o., 62-070 Dopiewo, ul. Wyzwolenia 34/36
e-mail: rekrutacja.poznan@mondigroup.com , tel. +48 61 849 50 85

Prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pracodawca:
Mondi Poznań Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Dopiewo
Data ważności:
2018-06-13