Lars – producent nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych LED. Firma z wieloletnim doświadczeniem na runku krajowym i zagranicznym, wraz z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje pracowników do działu produkcji oświetlenia na stanowisko: MONTAŻYSTA

1. Opis stanowiska dla kobiet i mężczyzn:

  • montaż opraw oświetleniowych w oparciu o instrukcje i wymagania szczegółowe zamówienia,
  • aktywne wsparcie działu produkcji,
  • realizacja planów produkcyjno – montażowym

2. Oczekujemy:

  • zdolności manualne, kreatywność, systematyczność, odpowiedzialność za swoje działania
  • wysoka motywacja do pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktu ze współpracownikami

3. Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę
  • praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • bezpłatny transport firmowym busem z Poznania

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres praca@ lars.pl  Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Montażysta oraz w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych przez Lars Andrzej Szymański z siedzibą w Niepruszewie 64-320 przy ul Świerkowa 14 „

Pracodawca:
Lars
Lokalizacja:
Niepruszewo
Data ważności:
2018-08-09