Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator Numerów Alarmowych

Zadania:

  • przyjmowanie zgłoszeń alarmowych,
  • współpraca z podmiotami ratowniczymi,
  • obsługa zgłoszeń obcojęzycznych,
  • udzielanie pomocy osobom, których zdrowie lub zycie są zagrożone.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dodatek stażowy,
  • dodatek za prace w porze nocnej,
  • dodatkowa pensja roczna,
  • pakiet zakładowego funduszu świadczeń socjalnych,
  • pakiet szkoleń,
  • darmowe miejsca parkingowe.

Warunki pracy:

  • praca dwuzmianowa, w tym w porze nocnej,
  • praca samodzielna pod presja czasu,
  • praca wymaga koncentracji.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • język obcy w stopniu komunikatywnym,
  • dobra obsługa komputera.

Miejsce składania dokumentów:

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu, al. Niepodległości 16/18,  61-713 Poznań, Kancelaria Główna Urzędu, budynek B, pokój 025-026.

Dodatkowe informacje:

Po zatrudnieniu gwarantujemy specjalistyczne szkolenie przygotowujące do pracy. Wykonywanie pracy na stanowisku operatora będzie możliwe po ukończeniu szkolenia oraz uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu z zakresu wiedzy i umiejętności praktycznych objętych programem szkoleń.

Masz pytania?

zadzwoń: 61 854 9902 lub tutaj

Pracodawca:
Wielkopolski Urząd Wojewódzki
Lokalizacja:
Poznań
Data ważności:
2018-10-27