Firma z kapitałem zagranicznym, zlokalizowana w Oleśnicy, będąca jednym z liderów opakowań dla przemysłu spożywczego poszukuje osób na następujące stanowisko:

Operator maszyn

Zadania:

  • Sortowanie,  układanie i pakowanie produktów  gotowych z tworzyw sztucznych
  • Kontrola ilościowa i jakościowa
  • Praca  w systemie  3- zmianowym

Od zainteresowanych Kandydatów oczekujemy:

  • Zdolności  manualne  czyli    sprawne odbierania produktu z taśmy  produkcyjnej
  • Dyspozycyjności ,odpowiedzialności ,sumienności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości  do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie, w nowo otwartej, nowoczesnej hali magazynowej
  • Przyjazną atmosferę, bardzo dobre środowisko pracy (zaplecze socjalne, nowy sprzęt)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Zainteresowanych prosimy o kontakt z działem kadr:

GUILLIN POLSKA Sp. z o.o., ul. Jodłowa 2, 64-320 Niepruszewo

tel. kom. 516 822 056

lub drogą mailową: m.nowak@guillinpolska.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Stosownie do art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Guillin Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Przemysłowa 3, 56-400 Oleśnica, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji”

Pracodawca:
GUILLIN POLSKA Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Niepruszewo
Data ważności:
2019-04-13