JM EXIM lider na rynku europejskim z siedzibą firmy w Polsce, specjalizujący się w produkcji jak i eksporcie stolarki otworowej. Od 15 lat dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości produkty i serwis w zakresie okien, ogrodzeń, bram. W związku z ciągłym rozwojem firmy, jak i rozbudową linii produkcyjnej oraz poszerzeniem się grupy odbiorców zagranicznych poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI (STOLARKA OKIENNA)

CEL STANOWISKA:

praca na stanowisku produkcyjnym

GŁÓWNE ZADANIA:

  • produkcja stolarki okiennej PCV
  • obsługa maszyn i urządzeń

 OCZEKIWANIA:

  • sumienność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w branży okiennej, ale też możliwość przyuczenia

OFERUJEMY:

  • szkolenie
  • stabilną pracę w systemie jednozmianowym 7.00 – 15.00
  • pomocny zespół
  • umowę o pracę na cały etat
  • dodatkowe ubezpieczenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu na adres mailowy naszego rekrutera: rafal@jmeximfenetres.eu

lub o kontakt telefoniczny w godzinach od 7.00 do 15.00 , tel. 601 172 171

Mile widziane dołączenie referencji z poprzednich miejsc pracy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r., Dziennik Ustaw Nr 133 Po

Pracodawca:
JM EXIM
Lokalizacja:
Przeźmierowo k/Poznania
Data ważności:
2019-05-08