Renomowana firma, lider na rynku dystrybucji materiałów stalowych poszukuje kandydatów na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNOWY
Oferujemy umowę o pracę oraz komfortowe godziny pracy - 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku.

Obowiązki:

  • załadunek i rozładunek towarów
  • transport towarów w magazynie
  • przygotowywanie towarów do wysyłki

Ze względu na charakter pracy, przed kandydatami stawiamy następujące wymagania:

  • odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14 oraz 14-22)
  • gotowość do pracy na otwartym magazynie

Naszym pracownikom oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania (20-22 zł/h)
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • stabilną pracę
  • dobrą atmosferę i pracę w renomowanej firmie
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

Dodatkowym atutem będą uprawnienia do obsługi wózków widłowych i/lub suwnicy. Dla osób bez uprawnień oferujemy dodatkowe szkolenia UDT.

Osoby zainteresowane pracą zachęcamy do przesłania CV na adres mailowy: praca@employer.com.pl lub do kontaktu pod nr: 691901055.

Rekrutacja prowadzona przez EMPLOYER sp. z o.o. agencja zatrudnienia (nr KRAZ 3255).

Pracodawca:
EMPLOYER sp. z o.o.
Lokalizacja:
Sady/Swadzim
Data ważności:
2019-06-20