JM EXIM lider na rynku europejskim z siedzibą firmy w Polsce, specjalizujący się w produkcji jak i eksporcie stolarki otworowej. Od 15 lat dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości produkty i serwis w zakresie okien, ogrodzeń, bram. W związku z ciągłym rozwojem firmy, jak i rozbudową linii produkcyjnej oraz poszerzeniem się grupy odbiorców zagranicznych poszukujemy osób na stanowisko :

Specjalista ds. handlowych

Miejsce pracy: PRZEŹMIEROWO k/Poznania

CEL STANOWISKA:

Obsługa handlowa w branży stolarki PCV  oraz profesjonalna obsługa klienta na rynkach francuskojęzycznych.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Telefoniczna i mailingowa obsługa klienta francuskojęzycznego.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Prowadzenie negocjacji cenowych.
  • Koordynowanie współpracy z grupą polskich dostawców-producentów.

OCZEKIWANIA:

  • zaawansowana znajomość języka francuskiego – warunek konieczny
  • komunikatywność
  • praca zespołowa
  • nawiązywanie i budowanie relacji
  • zaangażowanie, inicjatywa

OFERUJEMY:

  • stabilną i rozwijającą pracę
  • pomocny zespół
  • atrakcyjny system wynagradzania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i francuskim na adres mailowy naszego rekrutera:

krystyna@jmeximfenetres.eu

lub kontakt telefoniczny : 722 311 170 w godzinach od 9.00 do 17.00

Mile widziane dołączenie referencji z poprzednich miejsc pracy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r., Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Pracodawca:
JM EXIM
Lokalizacja:
Przeźmierowo
Data ważności:
2019-06-20