JM EXIM lider na rynku europejskim z siedzibą firmy w Polsce, specjalizujący się w produkcji jak i eksporcie stolarki otworowej. Od 15 lat dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości produkty i serwis w zakresie okien, ogrodzeń, bram. Poszukujemy osób na stanowisko: MAGAZYNIER-MONTAŻYSTA

OBOWIĄZKI:

  • Praca na magazynie gotowych okien PVC,
  • Przygotowywanie okien i dodatków do transportu,
  • Załadunek okien na auta,
  • Rozładunek i przyjmowanie dostaw,
  • Montaż rolet oraz dodatków

WYMAGANIA:

  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Dokładność i zaangażowanie,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Mile widziana znajomość technologii produkcji stolarki,
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • ubezpieczenie na życie
  • karta sportowa (OK System)
  • jednozmianowy, ośmiogodzinny wymiar pracy,
  • przyjazną atmosferę

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 693 416 439 lub ewentualny kontakt mailowy adam@jmeximfenetres.eu

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r., Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”.

Pracodawca:
JM EXIM
Lokalizacja:
Przeźmierowo k/Poznania
Data ważności:
2019-06-23