Pracownik Utrzymania Czystości – Dąbrowa koło Poznania

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu sprzątającego w Dąbrowie pod Poznaniem poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Pracownik utrzymania czystości

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami. Nr tel.: 662-021-597

Oferujemy:

  • Sprzątanie zakładu produkcyjnego – na pół lub na pełny etat, od 1-go lipca,
  • Stawkę 12 zł netto/godzina,
  • Wsparcie zespołu i przełożonego,
  • Wyposażenie we wszelki niezbędny sprzęt do pracy,
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji.

Oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dyspozycyjności, chęci i zaangażowania w powierzone obowiązki.

Zadania:

  • Przestrzeganie obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług utrzymania czystości na terenie zakładu produkcyjnego.

Pracodawca:
Dussmann Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Dąbrowa
Data ważności:
2019-07-12