Fallwork Sp. z o.o Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, posiadająca Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego o nr 6231, w związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Młodszy pracownik produkcji

Obowiązki:

  • - Przygotowanie wzorów zgodnie z ustalonym planem produkcji.
  • -Stemplowanie węży na drukarce Tampo wg określonego planu.
  • -Montowanie sprężyny do węży wg określonego planu.
  • -Zgłaszanie przełożonemu awarii maszyn i narzędzi (drukarki, części itp.)
  • -Wykonywanie kontroli ciśnieniowej węży.
  • -Wykańczanie węży za pomocą tokarki.
  • -Przekazanie gotowego produktu do prania lub stemplowania.

Wymagania:

  • - Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • - Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • - Zaangażowanie i sumienność
  • - Dobra kondycja fizyczna
  • - Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • - Pracę zmianową na pełen etat (III zmiany)
  • - umowę o pracę tymczasową już od 1go dnia
  • - atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe+ płatny system nadgodzin + liczne premie
  • - pracę od zaraz!

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do podsyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu lub zgłoszenia osobiste FALLWORK ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 ( naprzeciw dworca głównego PKP) lub telefonicznie pod numerem 790 790 446.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Pracodawca:
Fallwork Sp. z o.o
Lokalizacja:
Dopiewo
Data ważności:
2019-09-08