Pracownik produkcji-dział wtryskarki

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + liczne dodatki
  • terminowe wynagrodzenie do 10 dnia każdego miesiąca
  • rzetelne i kompetentne podejście ze strony pracodawcy
  • możliwość pracy od zaraz
  • praca od pn do pt , niekiedy weekendy (III zmiany)
  • możliwe zatrudnienie bezpośrednio po wypracowaniu odpowiedniej ilości godzin
  • przewidywana premia jakościowa, frekwencyjna, dodatki
  • w trakcie miesiąca na słodycze, napoje, przekąski z automatów60 zł-możliwość wykorzystania bonu

Do zakresu obowiązków pracownika produkcji dziale wtryskarki:

  • Obsługuje wtryskarkę zgodnie z instrukcją obsługi.
  • Wytwarza produkty wtryskarkowe zgodnie z opisem pracy.
  • Wykańcza produkty wtryskarkowe.
  • Sprawdza bieżącą produkcję pod względem jakościowym.
  • Segreguje dobre produkty od uszkodzonych.
  • Pakuje produkty według opisów pracy.
  • Opisuje przygotowane produkty, wypisuje niezbędne etykiety.
  • Obsługuje wózek widłowy (jeśli posiada odpowiednie uprawnienia).
  • Realizuje zadania projektu 5S, TQM i inne projekty.
  • Wykonuje inne polecenia służbowe bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:

  • chęć do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • sprawność fizyczna

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do podsyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu lub bezpośredni kontakt telefoniczny 790 -790-446 w biurze Towarowa 35, V piętro ( budynek Delta - na przeciwko dworca PKP.

* Oferta pracy stałej
Przypominamy o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Pracodawca:
Firma produkcyjna
Lokalizacja:
Dopiewo
Data ważności:
2019-10-16