Nabór na: Wicedyrektora przedszkola niepublicznego Czarodziejski Zamek w Skórzewie

Zadania na stanowisku Wicedyrektora

Współzarządzanie bieżącą działalnością przedszkola.

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji przedszkolnej,
  • inne zadania administracyjne wynikające z zakresu obowiązków ustalanego na początku roku szkolnego 2020/2021 z Organem Prowadzącym.
  • prowadzenie jednej z grup przedszkolnych
  • rekrutacja dzieci oraz personelu
  • zarządzanie kadrą pedagogiczną
  • współpraca z dyrektorem placówki
  • organizacja roku przedszkolnego ( uroczystości, wycieczki itp.)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe pedagogiczne
  • umiejętność zarządzania personelem,
  • doświadczenie na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego
  • znajomość zasad i zadań wczesnej edukacji,
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • pasja pracy z dziećmi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w miłym zespole,
  • wsparcie obecnej kadry,
  • szkolenia, możliwość rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy.

Telefon: 605903644

 Mail: skorzewo@przedszkole-zamek.pl

Pracodawca:
Przedszkole
Lokalizacja:
Skórzewo
Data ważności:
2020-07-25