Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta.

Oferujemy:

  • - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • - możliwość rozwoju zawodowego,
  • - niezbędne narzędzia pracy,
  • - współpracę z liderem rynku FMCG,
  • - wsparcie w procesie adaptacji,
  • - przyjazną atmosferę,
  • - możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

Twoje zadania:

  • - wprowadzanie oraz administrowanie zamówieniami sprzedażowymi,
  • - tworzenie oraz ewidencjonowanie dokumentów sprzedażowych (FV, WZ, KP, korekty),
  • - bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa Klienta, obsługa kasowa,
  • - tworzenie listów przewozowych, rozliczanie kierowców.

Zapraszamy, jeśli:

  • - posiadasz wykształcenie minimum średnie,
  • - masz doświadczenie w pracy biurowej lub administracyjnej,
  • - wykazujesz się praktyczną znajomością obsługi programów pakietu MS Office,
  • - jesteś gotowa/y do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • - cechujesz się komunikatywnością i umiejętnością pracy w zespole.

ZAINTERESOWANY/A? - APLIKUJ ZA POŚREDNICTWEM FORMULARZA DOSTĘPNEGO POD LINKIEM: https://tiny.pl/7d7qc

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w powyższym formularzu aplikacyjnym, przed przekazaniem danych osobowych.

Pracodawca:
Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Dąbrowa
Data ważności:
2020-08-05