MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik) Dołącz do nas i zyskaj:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę bezpośrednio z firmą SPAR
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + dodatki zmianowe oraz weekendowe + comiesięczne premie
  • Rabaty na zakupy we wszystkich sklepach sieci
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Bezpłatne vouchery na napoje

Bądź odpowiedzialny za:

  • Kompletacje zamówień według zapotrzebowania sklepów
  • Załadunek oraz rozładunek samochodów ciężarowych
  • Właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu oraz porządek na stanowisku prac
  • Dbałość o powierzony sprzęt, m.in. wózek widłowy oraz skaner
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Inne zadania powierzone Ci przez przełożonego

Zapewnimy Ci to wszystko jeśli:

  • Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe UDT i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych (bądź jesteś gotowy do jej wyrobienia)
  • Jesteś gotowy do pracy zespołowej w systemie 3-zmianowym, zahaczającym o weekendy
  • Masz zapał do pracy

APLIKUJ POD ADRESEM: https://www.pracuj.pl/praca/magazynier-koninko-pow-poznanski-gm-kornik,oferta,1000283419

Pracodawca:
WASZ SKLEP SPAR
Lokalizacja:
KONINKO
Data ważności:
2020-08-06