Nasza firma zajmuje się produkcją naszywek i haftów komputerowych, a sprzedaż prowadzona jest głównie przez internet. Poszukujemy osoby do pomocy przy obsłudze sklepu internetowego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę na pół etatu, od poniedziałku do piątku, od godziny 8-9 rano -pracę w kameralnym gronie, w spokojnej atmosferze -wynagrodzenie w wysokości 1500 zł brutto miesięcznie

Twoje zadania:

obsługa klienta (telefon, chat i sporadycznie osobiście) -obsługa biura -przygotowywanie naszywek do wysyłki -pomoc przy szykowaniu naszywek, pakowaniu i wysyłce

Zapraszam Cię do współpracy, jeśli:

potrafisz dobrze organizować swój czas pracy -cechuje Cię dokładność i skrupulatność -wykazujesz się praktyczną znajomością obsługi komputera, internetu oraz programów pakietu MS Office, -dobrze znasz język angielski - głównie w piśmie -obsługujesz maszynę do szycia lub chcesz i nie boisz się tego nauczyć -nie posiadasz doświadczenia, możesz je zdobyć u nas

Miejsce pracy: Skórzewo

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to czekamy na Twoje CV pod adresem: jarzyna.danusia@gmail.com . W treści maila proszę podaj odpowiedź na pytanie: Ile wynosi podatek VAT 23% od kwoty 100 zł brutto?

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pracodawca:
ARDA Danuta Jarzyna
Lokalizacja:
Skórzewo
Data ważności:
2020-08-29