Mondi jest światową grupą branży opakowaniowej i papierniczej, aktywnie kształtującą przyszłość, dostarczającą równoważone rozwiązania na miarę potrzeb.

Do naszej drukarni w Dopiewie  poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Zapewnienia Jakości Dostawców (m/f).

Oferujemy:

  • •             atrakcyjny system wynagrodzeń i benefitów,
  • •             stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie,
  • •             pracę z najnowszymi technologiami,
  • •             szeroki pakiet szkoleń,
  • •             wysokie standardy bezpieczeństwa pracy,
  • •             pracę w zespole zapewniającym stałe wsparcie.

Zadania:

  • •             obsługa reklamacji do dostawców (w tym nadzór nad skutecznymi terminowymi działaniami) w zgodzie z oczekiwaniami firmy,
  • •             wdrażanie specyfikacji dla surowców spełniających wymagania zakładowe
  • •             uczestnictwo w audytach, spotkaniach z dostawcami.

Profil poszukiwanego Kandydata:

  • •             wykształcenie wyższe techniczne
  • •             min. 2letnie doświadczenie w obszarze Supplier Quality Assurance
  • •             znajomość branży opakowań giętkich
  • •             znajomość  angielskiego i niemieckiego
  • •             praktyczna znajomość  SAP i Microsoft Office
  • •             dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będzie:

  • •             audytor wewnętrzny systemów ISO 9001, 14001, BRC IoP
  • •             umiejętność pracy w zespole

rekrutacja.poznan@mondigroup.com

Pracodawca:
Mondi Poznań
Lokalizacja:
Dopiewo
Data ważności:
2020-10-25