Mondi jest światową grupą branży opakowaniowej i papierniczej, aktywnie kształtującą przyszłość, dostarczającą zrównoważone rozwiązania na miarę potrzeb.

Do naszej drukarni w Dopiewie poszukujemy pracownika produkcji - pomocnik operatora przewijarki.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń i bogaty pakiet benefitów,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie,
  • pracę z najnowszymi technologiami,
  • szeroki pakiet szkoleń,
  • wysokie standardy bezpieczeństwa pracy,
  • pracę w zespole zapewniającym stałe wzajemne wsparcie.

Zadania:

  • obsługa maszyny tnącej,
  • przewijanie, cięcie zleconego towaru,
  • realizacja zleceń zgodnie ze specyfiką Klienta.

Profil poszukiwanego Kandydata:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • precyzja i dobra organizacja pracy,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym.

Nie masz doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy :)

Skontaktuj się z nami!

Mondi Poznań, ul. Wyzwolenia 34/36, 62-070 Dopiewo,

M: 532 797 841

rekrutacja.poznan@mondigroup.com

mondigroup.com | mondijobs.pl

W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Mondi, w której ubiegam się o pracę (zwaną dalej „Mondi”), notatek z rozmowy kwalifikacyjnej oraz wszelkich informacji i dokumentów udostępnionych przeze mnie w procesie kwalifikacyjnym oraz na przekazywanie tych dokumentów i informacji do innych spółek Grupy Mondi, w celu sprawdzenia, czy kwalifikuję się na dane stanowisko, wskazania aktualnych i przyszłych stanowisk pracy, które są dla mnie odpowiednie, oraz w celu poinformowania mnie o nich (np. drogą elektroniczną, e-mailem, telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości sms). Zgodę tę można wycofać w każdej chwili. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Pracodawca:
Mondi
Lokalizacja:
Dopiewo
Data ważności:
2020-11-11