Młodszy Doradca Techniczny w Dziale Badań i Rozwoju

Mondi jest światową grupą branży opakowaniowej i papierniczej, aktywnie kształtującą przyszłość, dostarczającą zrównoważone rozwiązania na miarę potrzeb.

Do naszej drukarni w Dopiewie poszukujemy Młodszego Doradcę Technicznego w Dziale Badań i Rozwoju.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń i benefitów,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie,
  • pracę z najnowszymi technologiami,
  • szeroki pakiet szkoleń,
  • wysokie standardy bezpieczeństwa pracy,
  • pracę w zespole zapewniającym stałe wzajemne wsparcie.

Zadania:

  • realizacja projektów związanych z wdrożeniami nowych materiałów ,
  • koordynacja realizacji  produkcji materiałów testowych,
  • dobór surowców i weryfikacja wyrobów gotowych,
  • współpraca techniczna z innymi działami organizacji,
  • wsparcie techniczne dla nowych i obecnych klientów.

Profil poszukiwanego Kandydata:

  • wykształcenie techniczne lub chemiczne,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • mile widziane doświadczenie w branży opakowaniowej lub innych gałęziach przemysłu,
  • sprawna organizacja pracy,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność prowadzenia projektów,
  • systematyczność,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych.

Skontaktuj się z nami!

Mondi Poznań, ul. Wyzwolenia 34/36, 62-070 Dopiewo,

M: 532 797 841

rekrutacja.poznan@mondigroup.com

mondigroup.com | mondijobs.pl

Pracodawca:
Mondi
Lokalizacja:
Dopiewo
Data ważności:
2020-12-16