Do naszej drukarni w Dopiewie  poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Specjalista w Dziale Produkcji

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń i benefitów,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie,
  • pracę z najnowszymi technologiami,
  • szeroki pakiet szkoleń,
  • wysokie standardy bezpieczeństwa pracy,
  • pracę w zespole zapewniającym stałe wsparcie.

Zadania:

  • Składanie zamówień w SAP
  • Ustalanie zmian oraz grafiku pracowników
  •  Analiza oraz kontrola jakości druku
  • Weryfikacja reklamacji
  • Tworzenie bazy CX-F
  • Drukowanie planów produkcyjnych

Profil poszukiwanego Kandydata:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Sumienność i precyzja w wykonywaniu zadań
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość obsługi programu SAP
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego

Skontaktuj się z nami!

Mondi Poznań, ul. Wyzwolenia 34/36, 62-070 Dopiewo,

M: 532 797 841

rekrutacja.poznan@mondigroup.com

Pracodawca:
Mondi Poznań
Lokalizacja:
Dopiewo
Data ważności:
2021-04-21