I Kadencja: 1990 - 1994

Zarząd gminy
Wójt: Marek Bednarczyk (od 1993 r.: Andrzej Strażyński)
Członkowie zarządu: Piotr Cegłowski, Wiktor Danielewski, Andrzej Strażyński
Sekretarz: Władysław Ślisiński
Skarbnik: Zdzisława Walich

Rada Gminy
Przewodniczący: Paweł Kaczmarek
Skład Rady Gminy: Marian Bioński, Piotr Cegłowski, Wiktor Danielewski, Antoni Goździkowski, Leon Guderski, Paweł Kaczmarek, Lech Kempa, Halina Księżuk, Leszek Nowaczyk, Edward Nowak, Józef Nowak, Zbigniew Nowicki, Franciszek Roszyk, Krzysztof Różycki, Andrzej Strażynski, Józef Stróżyk, Mirosław Świętek, Przemysław Wantuch, Piotr Wencel, Stefan Włodarczyk

II Kadencja: 1994 - 1998

Zarząd gminy
Wójt: Andrzej Strażyński
Członkowie zarządu: Bogdan Małecki, Leszek Nowaczyk, Zbiegniew Nowicki, Stanisław Szała, Tadeusz Twardowski
Sekretarz: Władysław Ślisiński
Skarbnik: Zdzisława Walich

Rada Gminy
Przewodniczący: Czesław Woszak
Skład Rady Gminy: Wojciech Dorna, Piotr Sapała, Jerzy Adaszewski, Anna Kucharska, Roman Fonrobert, Ryszard Janiszewski, Bogdan Małecki, Marian Michalak, Leszek Nowaczyk, Czesław Pankiewicz, Zbigniew Płotkowiak, Jacek Przybylski, Janusz Samolczyk, Jan Sip, Stanisław Szała, Tadeusz Twardowski, Witold Żytkowiak

III Kadencja: 1998 - 2002

Zarząd gminy
Wójt: Andrzej Strażyński
Członkowie zarządu: Danuta Czarnecka, Irena Kowalak, Zbigniew Nowicki, Franciszek Roszyk, Tadeusz Twardowski
Sekretarz: Władysław Ślisiński
Skarbnik: Zdzisława Walich (od 1999 r. Janina Wojewoda-Poprawska)

Rada Gminy
Przewodniczący: Leszek Nowaczyk
Skład Rady Gminy: Tadeusz Bartkowiak, Danuta Czarnecka,Wojciech Dorna, Czesław Hetmański, Roman Kiersztan, Irena Kowalak, Grażyna Machnicka, Tomasz Maik, Zygmunt Matuszewski, Walenty Moskalik, Ignacy Nowak, Józef Nowak, Zbigniew Nowicki, Mariusz Ostrowski, Tadeusz Plenzler, Franciszek Roszyk, Iwona Sworek, Eligiusz Tomkowiak, Tadeusz Twardowski

IV Kadencja: 2002 - 2006

Wójt: Andrzej Strażyński
Sekretarz: Władysław Ślisiński
Skarbnik: Janina Wojewoda-Poprawska, (od 2003 r. Elżbieta Dziembowska, od 2005 r. Piotr Łoździn)

Rada Gminy
Przewodniczący: Leszek Nowaczyk
Skład Rady Gminy: Andrzej Baranowski, Tadeusz Bartkowiak, Joanna Bocian-Sobkowska, Danuta Czarnecka, Wojciech Dorna, Edmund Frąckowiak, Stanisław Józefowicz, Tomasz Maik, Zygmunt Matuszewski, Walenty Moskalik, Zbigniew Nowicki, Andrzej Radzik, Paulina Trybuś, Kinga Weychan

V Kadencja: 2006 - 2010

Wójt: Andrzej Strażyński
Zastępca wójta: Piotr Cegłowski
Sekretarz: Władysław Ślisiński
Skarbnik: Piotr Łoździn

Rada Gminy
Przewodnicząca: Zofia Dobrowolska
Skład Rady Gminy: Tadeusz Bartkowiak, Wiktor Danielewski, Wojciech Dorna, Piotr Dziembowski, Ryszard Grządzielewski, Marta Jamont, Henryk Kapciński, Sławomir Kurpiewski, Krystyna Mikołajczak, Walenty Moskalik, Leszek Nowaczyk, Jacek Przybył, Andrzej Radzik, Mariola Walich

VI Kadencja: 2010 - 2014

Wójt: Zofia Dobrowolska
Zastępca wójta: Tadeusz Zimny
Sekretarz: Tomasz Zwoliński
Skarbnik: Piotr Szmytkowski

Rada Gminy
Przewodnicząca: Magda Gąsiorowska (Marta Jamont: 2010 - 2011)
Skład Rady Gminy: Tadeusz Bartkowiak, Wojciech Dorna, Piotr Dziembowski, Ewa Grycza, Marta Jamont, Henryk Kapciński, Sławomir Kurpiewski, Lidia Łopatka, Walenty Moskalik, Ryszard Pawelec, Radosław Przestacki, Jacek Strychalski, Wojciech Szalbierz, Małgorzata Wachowiak-Kawa

VII Kadencja: 2014 - 2018

Wójt: Adrian Napierała
Zastępca wójta: Paweł Przepióra
Sekretarz: Maciej Kaczmarek
Skarbnik: Piotr Łoździn (Małgorzata Mazurek, od czerwca 2015 r.)

Rada Gminy
Przewodniczący: Leszek Nowaczyk
Skład Rady Gminy: Tadeusz Bartkowiak, Jan Bąk, Krzysztof Dorna, Wojciech Dorna, Piotr Dziembowski, Marta Jamont, Paweł Jazy, Henryk Kapciński, Przemysław Kopystecki, Sławomir Kurpiewski, Anna Kwaśnik, Tomasz Lewandowski, Walenty Moskalik, Justin Nnorom, Mariola Nowak, Mariusz Ostrowski, Ryszard Pawelec, Piotr Strażyński, Jacek Strychalski, Mariola Walich

Tekst źródłowy: Czas Dopiewa nr 23 (str. 7, 8)