Stypendia Sportowe - przyznane

Po raz siódmy wręczone zostały młodym sportowcom zamieszkałym na terenie gminy Dopiewo roczne stypendia sportowe. W tym roku Kapituła uhonorowała 21 osób, które podczas uroczystej sesji Rady Gminy w Domu Strażaka OSP w Dopiewie, otrzymały wyróżnienia z rąk Wójta Gminy Dopiewo.
ZUS

Czas na waloryzację emerytur i rent

Od 1 marca wzrosną emerytury i renty. Jak co roku świadczenia objęte zostaną waloryzacją. W tym roku będzie to waloryzacja kwotowo – procentowa. Wzrosną także najniższe emerytury i renty.
Stypendia sportowe

Stypendyści zostaną nagrodzeni

Gmina Dopiewo, po raz siódmy przyznaje stypendia sportowe młodym sportowcom zamieszkałym na terenie Gminy. W tym roku Kapituła Stypendium Sportowego przyznała 21 wyróżnień.

Tata Cup 2020

Zapraszamy do udziału w turnieju piłki nożnej TATA CUP 2020, który odbędzie się 8 marca br. o godz. 9:00. Ostatnie dni zapisów - do 28 lutego.

Jubilaci z Dąbrowy

Z okazji „Diamentowych Godów” 13 lutego 2020 r. Zastępca Wójta Gminy Dopiewo Paweł Przepióra, wręczył kwiaty, list gratulacyjny oraz kosz upominkowy Jubilatom z Dąbrowy.

Tropem pomników wokół Poznania

Pomniki, figury czy rzeźby to powszechny element krajobrazu, Na co dzień często ignorujemy ich obecność, a tymczasem często są świadectwem wysokiego kunsztu artystycznego albo pamiątką intrygujących wydarzeń.
Wymyśl logo dla PKM

Korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych - ANKIETA

Zachęcamy do udziału w badaniu na temat korzystania z przejazdów kolejowo-drogowych. Wyniki badania są anonimowe i będą wykorzystane tylko do zbiorczych zestawień. Na postawie ankiety opracowane zostaną rozwiązania zwiększające wygodę korzystania z przejazdów kolejowo-drogowych.

Gala Dopiewskich Filarów 2020

Dopiewskimi Filarami uhonorowani zostali podczas tegorocznego „Spotkania Noworocznego Gminy Dopiewo”: Zbigniew Kopras, Bogdan Maćkowiak i Albin Marian Czekalski . Gala odbyła się w Walentynki.

Strony