Wybory 2020: wyniki II tura

Gmina Dopiewo zagłosowała. Do urny poszło 16 244 osób z 20 316 uprawnionych. Łączna frekwencja w Gminie Dopiewo to: 80,83%. Największa w Skórzewie(OKW nr 11): 88,16%, z kolei najmniejsza w Dopiewie (OKW nr 6): 72,95%.

NA WYBORY! Dalej walczymy o frekwencję

Wójt Gminy Dopiewo i Sołtysi jej 11 Sołectw zachęcają do uczestnictwa w IIturze wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 12 lipca 2020 r. Przy okazji Sołectwa uczestniczą w konkursie Sołectw i walczą o dodatkowe środki. NA WYBORY! Jesteśmy na półmetku zmagań w konkursie „Walczymy o frekwencję!”.

Profilaktyka Nowotworów Głowy i Szyi

Wielkopolskie Centrum Onkologii wznowiło badania profilaktyczne przeprowadzane w ramach projektu pn. „Realizacja Programu Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi w województwach lubuskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim”.

Oferta wakacyjna Biblioteki

Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie zachęca do skorzystania z oferty zajęć warsztatowych, które przygotowała dla Was na okres wakacji.

Muzyczna plaża

Sobotni koncert Orkiestry Dętej Gminy Dopiewo, który odbył się na Owocowej Plaży w Zborowie zyskał spore grono widzów i wolnych słuchaczy wypoczywających nad jeziorem Niepruszewskim.

Pole Działania

Zapraszamy młodzież w wieku 15-18 lat do programu Pole Działania - jest to roczny program Fundacji Wspomagania Wsi skierowany do nastoletnich mieszkańców, zainteresowanych działaniem społecznym, którzy chcą przeżyć przygodę z zaplanowaniem i przeprowadzeniem projektu społecznego w swojej okolicy.
Owocowa Plaża w Zborowie

Mapa letnich atrakcji

Lato to najlepszy czas na mikrowyprawy. Na mapie zebraliśmy ponad 100 pomysłów na wakacyjne wycieczki wokół Poznania: samodzielnie, z przyjaciółmi albo z dziećmi. Wspaniała przyroda, ciekawe muzea i liczne pomysły na aktywne spędzanie czasu - to wszystko czeka na Ciebie.

Wielka Liga Czytelników

W tym roku szkolnym po raz pierwszy Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu „Wielka Liga Czytelników - V edycja”. Zainteresowanie konkursem wśród uczniów było duże, zgłosiło się aż 96 uczestników.

Strony