Przejdź do treści

Zadania na stanowisku:
- załadowanie, dostawa i rozładowanie towaru zgodnie z harmonogramem (trasy jednodniowe),
- prawidłowe rozliczanie i obieg dokumentacji.

Zapraszamy, jeśli:
- posiadasz prawo jazdy kat. B i/lub C,
- masz aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub wykazujesz gotowość do jej wyrobienia.

Możemy Ci zaoferować:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- codzienne powroty do domu,
- wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
- wsparcie w procesie adaptacji,
- przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do pracownika,
- możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.
- możliwość przystąpienia do PPE.

Zainteresowany/a? - Zaaplikuj i dołącz do naszego zespołu!

Dodatkowo docenimy doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Prosimy dopisać w zgłoszeniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie.

Klauzula informacyjna:

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym pod linkiem https://iglotex.elevato.net/pl/kierowca-kat-c-poznan,ja,1955?source=1033

Pracodawca
Iglotex
Lokalizacja
Dąbrowa
Czas i autor dodaniaCzas i autor ostatniej zmiany

Rafał Król

Rafał Król