ZUS

Co z tą emeryturą?

ZUS rozsyła prawie 20 milionów listów z „Informacją o stanie konta ubezpieczonego”. W związku z tym zorganizowane zostały dyżury telefoniczne. Duża część telefonów, szczególnie od kobiet, dotyczyła wysokości prognozowanej emerytury. Kobiety, dowiedziały się, że mogą otrzymać mniejszą emeryturę. Dlaczego?
Biała Sobota

Biała Sobota w Puszczykowie

Podczas Białej Soboty na terenie szpitala w Puszczykowie, 1 września 2018 r. odbędą się bezpłatne badania dla mieszkańców Powiatu Poznańskiego. Ilość miejsc ograniczona. Zarejestruj się już dzisiaj.

Atrakcyjne działki na sprzedaż

Gmina Dopiewo sprzedaje siedem działek budowlanych, położonych w atrakcyjnych lokalizacjach w Zakrzewie i Konarzewie o powierzchni od 650 m2 do 1496 m2. Cena od 90 zł za m2.
Poznański Rower – Bezpieczny Rower

Akcja znakowania rowerów

Komisariat Policji w Dopiewie zaprasza miłośników kierownicy i dwóch kółek na akcję bezpłatnego znakowania rowerów w ramach Programu Prewencyjnego „Poznański Rower - Bezpieczny Rower”. Podajemy terminy na sierpień wrzesień i październik.

ZIT coraz bliżej

Zintegrowane Węzły Przesiadkowe przy Dworcach PKP Dopiewo oraz PKP Palędzie zmieniają się dla Was. Inwestycje budowlane w obu miejscowościach, mają na celu poprawę funkcjonalności i estetyki okolic stacji.
PCIK

Mam pracę!

Wielkopolski Instytut Jakości zaprasza mieszkańców Gminy Dopiewo do udziału w projekcie stażowym pn: „Mam pracę! Wzrost aktywności zawodowej na terenie Wielkopolski” w celu aktywizacji zawodowej osób biernych zawodowo, bezrobotnych, w wieku powyżej 29 lat.

VIII Metropolitarny Spływ Kajakowy

Metropolia Poznań zaprasza na spływ kajakowy ze Śremu do Puszczykowa, który odbędzie się 1 września 2018 r. Zapisy od 15 do 23 sierpnia przez formularz online. Koszt 70 zł dorośli, 40 zł dzieci. Ograniczona liczba miejsc.
Herb Gmina Dopiewo

Zwrot podatku akcyzowego

Przypominamy, iż nadszedł czas składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.
Ławnicy

Brakuje ławników

Zapraszamy zainteresowane osoby do zgłaszania kandydatów na ławników do Sądu Rejonowego Poznań – Grunwald i Jeżyce w Poznaniu na kadencję 2016-2019 do orzekania w sprawach z zakresu prawa pracy. Nieprzekraczalny termin zgłaszania kandydatów upływa 21 sierpnia 2018 r.
Sesja budżetowa

XLIV sesja Rady Gminy Dopiewo Dopiewo, 9.08.2018

Na podstawie art. 20 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym zwołuję i zapraszam na XLIV sesję Rady Gminy Dopiewo, która odbędzie się w dniu 9 sierpnia 2018 r. o godz. 15.00 w Domu Strażaka w Dopiewie przy ul. Szkolnej 21.

Strony