Senior

Bezpłatne badania laryngologiczne

Szpital Kliniczny im. H. Święcickiego UM w Poznaniu, wznowił bezpłatne badania laryngologiczne. Osoby w wieku 40-65 lat, które zaobserwowały u siebie niepokojące objawy, szpital zaprasza na bezpłatną diagnostykę w kierunku wczesnego wykrywania nowotworów głowy i szyi.

Kupuj świadomie - PRODUKT POLSKI

Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętę do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami rolno-spożywczymi? Znak „PRODUKT POLSKI” umożliwia konsumentom łatwiejsze wyszukiwanie produktów wytworzonych w Polsce z użyciem polskich surowców. 
ZUS

Limity zarobków

Fakt, że jesteśmy emerytem lub rencistą, nie oznacza, że nie możemy być nadal aktywni zawodowo. Jeżeli chcemy, to możemy dalej pracować. Sprawdź, ile możesz sobie dorobić.

OPS przyjmuje mieszkańców

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dopiewie informuje, iż od dnia 25 maja wznowiona zostaje bezpośrednia obsługa mieszkańców z zachowaniem wszystkich środków ochrony osobistej. Obsługa odbywać się będzie indywidualnie w wyznaczonym stanowisku mieszczącym się na pierwszym piętrze.

Seniorzy Warty zagrali w Skórzewie

Do wyjątkowych zajęć doszło w przedostatni weekend maja na obiektach Canarinhos Skórzewo przy SP2 w Skórzewie. Zamiast młodzieży, na boisko wybiegli seniorzy Warty Poznań w AMP Futbolu, czyli zawodnicy poruszający się o kulach.

Przygarnij świnkę „budżetówkę”

Wprawdzie na Wasze pomysły do DBO czekamy do 30 czerwca, ale dla autorów najciekawszych pomysłów, które wpłyną do Urzędu Gminy Dopiewo do 30 maja mamy do adopcji świnki „budżetówki”. Kto chciałby mieć taką? Wystarczy zrobić użytek z własnej kreatywności.

Strony