Herb Gmina Dopiewo

Rozstrzygnięto konkurs na wieczorynkę

Poradnia Lekarza POZ  Plewiska, mieszcząca się przy ul. Grunwaldzkiej 508 w Plewiskach, będzie  realizowała w 2020 r. usługi w zakresie nocnej  (18:00 – 8:00) i świątecznej opieki zdrowotnej m.in. dla mieszkańców Gminy Dopiewo.

Spotkanie dla rolników

W imieniu organizatora zapraszamy rolników na spotkanie informacyjne dotyczące realizowanego przez Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich Programu Konopnego.
Komisja Oświaty

XVI sesja Rady Gminy Dopiewo, 18.12.19

Na podstawie art. 20 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym zwołuję i zapraszam na XVI sesję Rady Gminy Dopiewo, która odbędzie się w dniu 18 grudnia 2019r. o godz.15.00 w Domu Strażaka w Dopiewie przy ul. Szkolnej 21.

Chcesz zostać zawodowym wojskowym?

Odbądź służbę przygotowawczą. Wojskowa Komenda Uzupełnień w Poznaniu zaprasza ochotników do odbycia przeszkolenia wojskowego, będącym pierwszym krokiem do zawodowej służby wojskowej. Ta oferta skierowana jest do osób, które dotychczas nie odbywały szkolenia wojskowego, a chciałyby je zrealizować.
Budżet 2016

Aktualizacja danych w wykazie podatników VAT

Do końca roku osoby prowadzące działalność i  będące jednocześnie podatnikami VAT mają czas, aby  zweryfikować aktualność swoich danych i sprawdzić, czy ich rachunki widnieją w wykazie podatników VAT. Od 1 stycznia 2020 r. zapłata na rachunek spoza wykazu wiąże się z negatywnymi konsekwencjami w podatku dochodowym i odpowiedzialnością solidarną w VAT..

Gród odkryty na nowo

Odsłonięciem makiety, inauguracją książki, projekcją filmu i festynem Gmina Dopiewo podsumowała 29.11.2019 r. projekt „Gród w Dąbrówce wart poznania”. Jego celem jest popularyzacja wiedzy o istnieniu w Dąbrówce grodu w z IX - X w. Zarówno makieta i książka, jak i film powstały na zlecenie Gminy Dopiewo.

Żelazne Gody

Z okazji 65 rocznicy ślubu tzw. „Żelaznych Godów”, 25 listopada 2019 r. wizytę Jubilatom złożył przedstawiciel władz samorządowych Wójt Gminy Dopiewo - Adrian Napierała. Państwo Strażyńscy otrzymali gratulacje, kwiaty i kosz obfitości.

Utrudnienia w ruchu

Uprzejmie informujemy, iż w dniach od 28.11.br do 29.11.br do godziny 15.00, będą prowadzone prace w obrębie ulic Kolejowej i Berłowej w Dąbrówce. W tym rejonie powstanie objazd, spowodowany brakiem przejazdu ulicą Kolejową. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do odpowiednich znaków drogowych.

Strony