Pomoc pogorzelcom

2-osobowa rodzina z Trzcielina, której w pożarze ucierpiał dom, poszukuje mieszkania (z dogodnym, funkcjonalnym wejściem dla osoby starszej) na terenie Gminy Dopiewo.

Diamentowi Jubilaci z Dąbrowy

60 lat temu, mieszkańcy Dąbrowy Państwo Zofia i Franciszek Bernaczyk, zawarli związek małżeński. Z tej okazji chcielibyśmy życzyć szanownym Jubilatom zdrowia, szczęścia, pomyślności i pogody ducha na kolejne wspólnie przeżyte lata.
ZUS

Kwarantanna z domownikiem - zasiłek

Kwarantanna dla osób powracających z zagranicy obejmuje teraz także współmieszkańców. Wszyscy, którzy przechodzą taką obowiązkową kwarantannę, mają prawo do świadczeń chorobowych.

Zamaskuj Wirusa

Pomysł charytatywnej akcji „Zamaskuj Wirusa”, która ma za zadanie wspomóc działające w naszej okolicy placówki, których pracownicy narażają własne zdrowie po to, abyśmy my mogli bezpiecznie spędzić ten trudny czas w domach.
ważne

Pakiet informacyjny dla cudzoziemców

Pakiet informacyjny jest wsparciem dla wszystkich osób zamieszkałych na terenie Województwa Wielkopolskiego, w tym migrantów i migrantek. Dzięki współpracy z poznańskim Migrant Info Point materiał przygotowany został: po polsku, angielsku, rosyjsku i ukraińsku.

Nasze tradycje, nasze zwyczaje, nasze smaki

Stowarzyszenie Polska Akademia Smaku zaprasza do udziału w akcji „Nasze tradycje, nasze zwyczaje, nasze smaki”. Przysyłajcie swoje rodzinne opowieści, receptury i Wasze wyjątkowe sposoby na osiągnięcie najlepszych smaków. Prześlijcie krótkie filmiki z Waszych wspólnych rodzinnych starań i kuchennych działań.

Strony