Przejdź do treści

Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, działamy na rynku od 1990 r. Naszą główną specjalizacją jest świadczenie profesjonalnych usług ochroniarskich, w tym ochrona osób i mienia, zabezpieczenie techniczne mienia, w tym m.in. monitoring systemów alarmowych, GPS, monitoring mobilny, wideo prewencja.

Twój zakres zadań:
- Stała ochrona i kontrola obiektu, w tym cykliczne obchody chronionego obiektu, ewidencja osób i pojazdów;
- Zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu zgodnie z wymogami i procedurami obowiązującymi na danym terenie;
- Reagowanie na bieżące sytuacje zagrożenia - alarmy, obecność nieuprawnionych osób - bieżący kontakt z wyznaczonymi służbami u Klienta lub zewnętrznymi.

Obiekt: Zakrzewo k. Poznania, województwo wielkopolskie

Nasze wymagania:
- Nie wymagamy doświadczenia w ochronie mienia - ważne jest dla nas Twoje realne zaangażowanie oraz chęć nauki nowych zadań - oferujemy przeszkolenie na nowym stanowisku i chronionym obiekcie;
- Ważna jest dyspozycyjność i elastyczność - praca zgodnie z ustalonym grafikiem - możliwość indywidualnego dostosowania grafiku - obiekt chroniony 24h/365 dni w roku - zmiany 8h lub 12h;

Jeśli:
- jesteś gotowa/-y do nauki;
- lubisz kontakt z ludźmi i jesteś komunikatywna/-y;
- a ponadto chcesz pracować w firmie oferującej:
    *stabilną pracę oraz zatrudnienie na umowę o pracę;
    *wynagrodzenie zasadnicze, premię uznaniową oraz realne możliwości wypracowania godzin dodatkowych;
    *elastyczność pracy i możliwość indywidualnego dostosowania grafiku;
    *realny rozwój zawodowy,
to nasza oferta jest dla Ciebie - zapraszamy do aplikowania na adres @email lub kontakt telefoniczny 785 074 691.

Klauzula informacyjna

  1. Zgodnie z wymogami zawartymi w art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (dz. urz. ue l 119/1 z 4.5.2016) dalej rodo informuję, że administratorami pani/pana danych osobowych w naszej organizacji są: green huntes sp. z o.o. sp. k., blue hunters sp. z o.o. sp. k., human hunters sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w warszawie al. jerozolimskie 151/4u kod 02-326, holding hunters sp. z o.o. sp. k., hunters24 sp. z o.o. z siedzibą w grodzisku wielkopolskim przy ul. bukowskiej 114 kod 62 – 065, hunters ochrona plus sp. z o.o. z siedzibą w piotrkowie trybunalskim ul. sulejowska 45, kod 97-300 oraz biuro ochrony sezam – system sp. z o.o. z siedzibą w poznaniu, ul. wilczak 16, kod 61-623 oraz hunters global sp. z o.o. z siedzibą w grodzisku wielkopolskim przy ul. bukowskiej 114 kod 62-065.
  2. Wszystkie wymienione powyżej spółki wchodzą w skład grupy kapitałowej hunters i działają na podstawie podpisanego porozumienia o współadministrowaniu danymi osobowymi.
  3. Inspektorem ochrony danych we wszystkich spółkach jest Pan Jacek Grochowski e-mail: @email lub @email.
  4. Dane osobowe zawarte w przesłanych dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane w celu obecnej rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych w postaci przesyłanych dokumentów aplikacyjnych jest art. 22[1]§1 kodeksu pracy.
  5. Pani/Pana dokumenty aplikacyjne będą przechowywane do czasu zakończenia obecnego procesu rekrutacji, nie dłużej niż przez 2 tygodnie, po czym zostaną zniszczone. Może Pani/Pan wyrazić zgodę na uczestnictwo w kolejnych rekrutacjach, wtedy dane osobowe zostaną zachowane do czasu odwołania zgody, ale nie dłużej niż 2 lata.
  6. Dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom, chyba że przepisy zawarte w odrębnych aktach prawnych zobowiązują do przekazywania takich danych.
  7. Posiadają państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia i wniesienia sprzeciwu, a także cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  8. Dostęp do pani/pana danych będą miały wyłącznie osoby odpowiedzialne za obecną rekrutację.
  9. Dokumenty przechowujemy wyłącznie w wersji elektronicznej.
  10. Nie wymagamy zamieszczania swojego wizerunku w dokumentach aplikacyjnych.
  11. W sytuacji gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie podanych danych osobowych jest niezgodne z przepisami rodo posiadają państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w Polsce tj. – prezesa urzędu ochrony danych osobowych.
  12. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.
Pracodawca
Zakrzewo
Lokalizacja
Hunters 24 Sp. z o.o. Sp. k
Telefon
785 074 691
Czas i autor dodaniaCzas i autor ostatniej zmiany

Rafał Król

Rafał Król