Przejdź do treści

Jesteśmy nowoczesną drukarnią specjalizującą się w produkcji opakowań i ulotek dla branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Obowiązki:
- przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej i wzorców kolorystycznych (proof, wzorniki),
- weryfikacja plików przed naświetleniem,
- naświetlanie płyt CTP,
- przygotowywanie form lakierujących (wycinanie na ploterze),
- nadzór i kontrola wszystkich etapów produkcji pod kątem zgodności z wymaganiami Klienta oraz wymaganiami jakościowymi,
- przestrzeganie wymagań jakościowych oraz egzekwowanie podejścia jakościowego wśród pracowników,
- identyfikowanie, zgłaszanie i rejestr niezgodności jakościowych,
- kontrola wejściowa i wyjściowa półproduktu,
- zwalnianie wyrobów gotowych do wysyłki,
- bezpośrednia współpraca z Działem Produkcji.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej),
- skrupulatność, dokładność, determinacja w działaniu oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju w innych działach firmy,
- przyjazną atmosferę pracy,
- dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, kart Multisport i prywatnej opieki medycznej Lux Med.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres rekrutacja@preston.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Klauzula informacyjna

  1. Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Preston sp. z o. o., adres do korespondencji: ul. Innowatorów 7, 62-070 Dąbrowa.
  2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji, kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
  3. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.
  4. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego.
  5. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Pracodawca
Preston Sp. z o.o.
Lokalizacja
Dąbrowa
Czas i autor dodaniaCzas i autor ostatniej zmiany

Rafał Król

Rafał Król